خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۵/۱۰/۱۸ ۱۳:۳۵
شناسه خبر : 21791

مساعدت ۵ میلیون تومانی شهردار فلاورجان از موسسه آل یس

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-   شهردار شهر فلاورجان از موسسه قرآنی آل یس بازدید کرد./مساعدت ۵ میلیون تومانی شهردار فلاورجان از موسسه آل یس برهمین اساس دکتر زند آور شهردار شهر فلاورجان ۱۶ دی ماه از موسسه دارالقرآن الکریم آل یس فلاورجان بازدید و با مسئولین موسسه به صحبت پرداخت. در این […] ...

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

5552
  شهردار شهر فلاورجان از موسسه قرآنی آل یس بازدید کرد./مساعدت ۵ میلیون تومانی شهردار فلاورجان از موسسه آل یس

برهمین اساس دکتر زند آور شهردار شهر فلاورجان ۱۶ دی ماه از موسسه دارالقرآن الکریم آل یس فلاورجان بازدید و با مسئولین موسسه به صحبت پرداخت.

در این دیدار زند آور شهردار شهر فلاورجان، امیر قاسمی رئیس شورای اسلامی و اعضای شورا و آقای شجاعی روابط عمومی از مکان موسسه دارالقرآن الکریم آل یس فلاورجان بازدید نمودند.

در ابتدای این دیدار توضیحاتی توسط مدیریت موسسه در رابطه با فعالیت‌های قرآنی، مشکلات ساختمانی، کمبود فضای آموزشی و … ارائه گردید.

در طی این دیدار و مذاکرات حاصل شده، شهردار با اعطای مبلغ ۵ میلیون تومان در تأمین هزینه ساختمانی به این موسسه موافقت نمود.

همچنین در این بازدید از مساعدت شهردار با تمدید پروانه ساختمان، بخشودگی عوارض نوسازی و نصب بنرهای تبلیغاتی فرهنگی این موسسه تصویب شد.

منبع :«اتقان»،

به اشتراک بگذارید...
انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144