۱۷:۳۵:۴۸ - چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بنياد فرهنگي حضرت آیت‌الله خامنه‌ای قهدريجان
آموزش روش‌های بالا بردن اعتمادبه‌نفس فرزندان در کارگاه آموزش خانواده بنیاد قهدریجان
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- به نقل از  روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور دفتر آموزش خانواده و فرزند پروري بنياد فرهنگي حضرت آیت‌الله خامنه‌ای قهدريجان كارگاه آموزش خانواده با موضوع اعتمادبه‌نفس فرزندان  را برگزار نمود. در این كارگاه سرکار خانم خادم كارشناس مشاور و کارشناس مسائل خانواده، اهميت اعتمادبه‌نفس در فرزندان را […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

به نقل از  روابط عمومی موسسه فرهنگی تسنیم نور951029_01_s2_5013oo

دفتر آموزش خانواده و فرزند پروري بنياد فرهنگي حضرت آیت‌الله خامنه‌ای قهدريجان كارگاه آموزش خانواده با موضوع اعتمادبه‌نفس فرزندان  را برگزار نمود.

در این كارگاه سرکار خانم خادم كارشناس مشاور و کارشناس مسائل خانواده، اهميت اعتمادبه‌نفس در فرزندان را برشمرد و خاطرنشان کرد: كودكاني كه احساس خوبي نسبت به خود دارند راحت‌تر می‌توانند با مشكلات محيط اطراف و فشارهاي زندگي مقابله كنند.

ايشان با اشاره به نقش اعتمادبه‌نفس در آينده فرزندان افزود: يكي از عوامل مؤثر در رشد اعتمادبه‌نفس كودكان و نوجوانان والدين هستند.

خانم خادم اضافه کرد: در محيط خانواده اگر كودك ضمن انجام فعالیت‌های گوناگون مدام دچار محدوديت شود و نتواند تجارب مفيدي كسب كند ترسو و خجول بار آمده و قدرت تصمیم‌گیری مناسب هم نخواهد داشت.

پاسخ به سؤالات شرکت‌کنندگان که از مادران شهرستان قهدریجان بودند پایان‌بخش این کارگاه آموزش خانواده بود.

انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب