۲۱:۳۸:۰۱ - چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور مجریان کار فرهنگی در مسجد کلیشاد
بازدید سرپرست جدیداداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فلاورجان از کانون های فرهنگی
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- نوید توکلی سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فلاورجان از کانون فرهنگی هنریمسجد اعظم سودرجان بازدید   بازدید نمود این بازدید با هدف آشنایی هرچه بیشتر با مسئولان کانون ها ، فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته و بررسی مسائل و مشکلات آنان انجام  شد. در جریان این بازدید  در […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

نوید توکلی سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فلاورجان از کانون فرهنگی هنریمسجد اعظم سودرجان بازدید   بازدید نمود

این بازدید با هدف آشنایی هرچه بیشتر با مسئولان کانون ها ، فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته و بررسی مسائل و مشکلات آنان انجام  شد.2004544

در جریان این بازدید  در مورد مسائل فرهنگی مسجد اعظم سودرجان از کانون فرهنگی هنری ،پایگاه بسیج ، عوامل تبلیغات اسلامی و مسائل موقوفات بحث و تبادل نظر شد و هماهنگی اعضاء و عوامل اجرایی چهار اداره فرهنگی که در مساجد پایگاه فعال دارند در اولویت این حضور در مساجد قرار گرفت.

در پایان مواردی نیز جهت هماهنگی های دهه فجربهمن ماه ۱۳۹۵ به حاضرین تذکر داده شدکه در رعایت آنها کوشا باشند تا جشن پیروزی انقلاب اسلامی هر چه با شکوه تر برگزار گردد.

گفتنی است در این بازدید  سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان به همراه رئیس سابق این اداره حضور داشتند.

2004545

 

انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب