۱۳:۲۴:۵۸ - یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ازبين 1000مقاله ارائه شده،
انتخاب مقاله کارمند بهزیستی فلاورجان،بعنوان مقاله  برتر در دهمين كنگره دانش اعتياد وسومين كنگره بين المللي اعتياد 
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان-   در دهمين كنگره دانش اعتياد وسومين كنگره بين المللي اعتياد که در تهران برگزار شد، مقاله مریم مجیدی کارمند معلول بهزیستی فلاورجان به عنوان یکی از مقالات برتر شناخته شد. دراين كنگره، ازبين ۱۰۰۰مقاله ارائه شده، حدود ۶۵۰ مقاله به صورت پوستر و ۲۳۰ مقاله به صورت […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

 

در دهمين كنگره دانش اعتياد وسومين كنگره بين المللي اعتياد که در تهران برگزار شد، مقاله مریم مجیدی کارمند معلول بهزیستی فلاورجان به عنوان یکی از مقالات برتر شناخته شد.

دراين كنگره، ازبين ۱۰۰۰مقاله ارائه شده، حدود ۶۵۰ مقاله به صورت پوستر و ۲۳۰ مقاله به صورت سخنراني پذيرش شده بود و مقاله مريم مجيدي درچه به عنوان تنها معلول ارائه دهنده مقاله باموضوع بررسي ارتباط بين خدمات كار درماني جسمي با شدت گرايش به اعتياد دربين معلولين جسمي حركتي ساكن شهرستان فلاورجان” که با همکاری با همكاري علي بهرامي رئيس اداره بهزيستي شهرستان فلاورجان تهیه شده بود،دربخش سخنراني ارائه مقالات فردي، از بين ۱۰ مقاله برگزيده شده موفق به كسب مقام پنجم گرديد و از وي تقدير به عمل آمد.

لازم به ذکر است مقاله دوم نامبردگان در این کنگره، باموضوع بررسي رابطه رضايتمندي از وضعيت شغلي با شدت گرايش به اعتياد در بين معلولين جسمي حركتي شهرستان فلاورجان به صورت پوستر ارائه شده بود.

 

انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب