۱۳:۴۹:۴۶ - جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امروز همه آمده بودند
راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن با حضور گسترده و بي نظير مردم غيور شهرستان فلاورجان باشكوه و عظمت خاصي برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- امروز همگام با ملت بزرگ ایران و مردم همیشه در صحنه  شهرستان فلاورجان در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن شرکت کردند. راهپيمايي كنندگان در حالي كه امام جمعه، فرماندار، روحانيون و مسوولان را در پيشاپيش خود داشتند با سر دادن شعارهاي مرگ بر امريكا، مرگ بر اسراييل، اي رهبر […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

امروز همگام با ملت بزرگ ایران و مردم همیشه در صحنه  شهرستان فلاورجان در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن شرکت کردند.

راهپيمايي كنندگان در حالي كه امام جمعه، فرماندار، روحانيون و مسوولان را در پيشاپيش خود داشتند با سر دادن شعارهاي مرگ بر امريكا، مرگ بر اسراييل، اي رهبر آزاده آماده ايم آماده و ۲۲ بهمن ماه يوم الله است يوم الله در صفوفي به هم فشرده به طرف مصلی نماز جمعه  حركت كردند.

 555

گرمای حضور سبز مردم امروز بر سرمای بهمن چیره گشت و در برابر زلال چشمه خروشان ملت رنگ باخت و این صدای جمعیت توفنده ملت بود که بار دیگر خاطره شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را در یادها زنده کرد.
امروز،  روز زن، مرد و کوچک و بزرگ بود که مثال سیل در خیابان ها به جوش و خروش درآمدند و یکپارچه یاد انقلاب بهمن ۵۷ را گرامی داشتند
امروز همبستگی و وحدت ملی دیگر بار به نمایش درآمد تک تک مردم پیر جوان بسان زلال قطره به راه افتادند و جزیی از اقیانوس انقلاب شدند .

854552
آری امروز همه ایران یک رنگ و یک شکل بود، همه آمده بودند تا به جهانیان بفمانند که آرمان انقلاب را فراموش نخواهند کرد و بر عهد خود پای بندند.

گروه های مختلف شهرستان نیر در کنار یکدیگر فریاد آرمانخواهی انقلاب اسلامی ایران را دوباره سرداده و در این حماسه بزرگ حضوری نقش آفرین ایفا کردند.

امروز همه آمده بودند

انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب