۱۲:۳۱:۱۳ - پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بی شک شوراها بي واسطه ترين حلقه ارتباطي مردم، با حاكميت و نماد تجلی خرد جمعی هستند.
پیام تبریك شهردارشهركلیشادوسودرجان به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- پیام تبریك شهردارشهركلیشادوسودرجان به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها خدای متعال را همواره حاضر و ناظر كار خود بدانید و خدمتی را كه مردم بر دوش شما نهاده‌‏اند، به عبادتی بزرگ و موجب تقرب به خداوند مبدل نمایید . مقام معظم رهبری نهم اردیبهشت سالروز رخدادی شگرف در […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

پیام تبریك شهردارشهركلیشادوسودرجان به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها
خدای متعال را همواره حاضر و ناظر كار خود بدانید و خدمتی را كه مردم بر دوش شما نهاده‌‏اند، به عبادتی بزرگ و موجب تقرب به خداوند مبدل نمایید .

مقام معظم رهبری

نهم اردیبهشت سالروز رخدادی شگرف در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است كه نشان از اوج ظهور مردم سالاری در جامعه اسلامی ما دارد.

بی شک شوراها بي واسطه ترين حلقه ارتباطي مردم، با حاكميت و نماد تجلی خرد جمعی هستند. المانی از احترام و اکرام به شخصيت و هويت انسان و مردم عزيز ايران. نهادی که مشورت را يکی از ارکان مهم سلامت تصميم گيری می داند و به بركت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و فضایی كه در آن زندگی می كنند، دوچندان گردید تا از قبل آن جامعه به سوی کمال سوق داده شود و هر روز بیش از گذشته شاهد بالندگی همه جانبه شهر باشیم.

این روز تنها بهانه ای است برای ابراز تمام اخلاص به اصل دانش محوری ،‌وظیفه شناسی وحس تعلقی که برخواسته از جمعی است که با رای تک تک مردم بر مسند خدمت رسانی تکیه زده اند.

بر خود واجب می دانم اين روز با شکوه را به شما اعضای محترم شورای اسلامی شهر کلیشادوسودرجان که با وظيفه شناسی و توجه به حقوق حقه مردم در حل مشکلات شهر تلاش می نمائید و با امانت، کفايت، درايت و کياست و حسن سلوک برای نيل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمائید تبريک و تهنيت عرض نموده و توفیق روزافزونتان را از آستان بی منت ایزد منان خواستارم.

امیدوارم مرا را در رسیدن به اهداف بلند خود كه همانا ساختن فردائی زیباتر و بهتر است سهیم بدانید.

علی ساعدی شهردار شهر کلیشادوسودرجان

انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب