۱۳:۲۳:۱۶ - پنج شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان فلاورجان
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان فلاورجان به گزارش فالنا از شهرستان فلاورجان به نقل از آموزش وپرورش فلاورجانجلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان فلاورجان روز چهارشنبه  ۲۳/۲/۹۴ در فرمانداری شهرستان فلاورجان تشکیل شد. در این جلسه که فرماندار بعنوان رئیس شورای پشتیبانی سوادآموزی،مدیر آموزش و پرورش به عنوان دبیر […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان فلاورجان

به گزارش فالنا از شهرستان فلاورجان به نقل از آموزش وپرورش فلاورجانجلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان فلاورجان روز چهارشنبه  ۲۳/۲/۹۴ در فرمانداری شهرستان فلاورجان تشکیل شد.

در این جلسه که فرماندار بعنوان رئیس شورای پشتیبانی سوادآموزی،مدیر آموزش و پرورش به عنوان دبیر شورا و جناب آقای براتی معاون محترم سوادآموزی اداره کل ، امام جمعه محترم شهر فلاورجان و روسا یا نمایندگان شورای  اسلامی شهرفلاورجان ، اداره جهاد کشاورزی ، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ، شبکه بهداشت و درمان ، اداره صنعت معدن و تجارت ، اداره بهزیستی ، کمیته امداد ، اداره ثبت احوال و رئیس و کارشناسان اداره سوادآموزی شهرستان حضور داشتند پس از سخنان مقدماتی جناب آقای هدایت و جناب آقای کمالی ، معاون سوادآموزی اداره کل جناب آقای براتی با استفاده از نرم افزار پاورپوینت به توضیح برنامه های سال جاری سوادآموزی پرداختند. ایشان با  ارائه آمار استان اصفهان و شهرستان فلاورجان در زمینه سوادآموزی و بیان مصوبه هیات دولت در مورد اجباری شدن گذراندن دوره سوادآموزی معادل سوم ابتدایی برای همه افراد ۱۰ تا ۴۹ ساله در سال ۹۵ و  بیان محدودیت هایی که در سال آینده برای افراد بی سواد اعمال خواهد شد ، همکاری دستگاه ها و ادارات مختلف حاضر در جلسه در این خصوص را خواستار شدند و اعضای جلسه برای همکاری و مساعدت لازم اعلام آمادگی نمودند.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش در شورای پشتیبانی شهرستان فلاورجان ضمن ارائه گزارش از فعالیت شهرستان در سال ۹۳ به بررسی راههای جذب بی سوادان باقی مانده با کمک اعضاء شورای پشتیبانی پرداخت. و از جمله راههای جذب افراد باقی مانده بی سواد را عزم دستگاههای مختلف در هر شهرستان؛ به عنوان یک تکلیف شرعی جهت محو بی سوادی دانست .

در ادامه فرماندار شهرستان فلاورجان، محو بی سوادی در شهرستان را موجب ارتقاء فرهنگ مردم و کنترل آسیب های اجتماعی برشمرد.

انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب