۲۱:۱۷:۳۰ - چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسجد الزهرا(س) دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان با درجه بسیار بزرگ در استان اصفهان واقع شده و فاصله آن تا مرکز استان ۱۰ کیلومتر است.   مسجد الزهرا(س) این واحد با سازه‌ای بتنی و با زیر بنا ۱۸۰۰ متر مربع دارای طراحی بسیار زیبا و در دو طبقه و گنجایش […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان با درجه بسیار بزرگ در استان اصفهان واقع شده و فاصله آن تا مرکز استان ۱۰ کیلومتر است.

 

مسجد الزهرا(س) این واحد با سازه‌ای بتنی و با زیر بنا ۱۸۰۰ متر مربع دارای طراحی بسیار زیبا و در دو طبقه و گنجایش ۱۰۰۰ نفر در سال ۱۳۸۹ افتتاح شد و همچون نگینی در فضای مقدس دانشگاه می درخشد.

این مکان مقدس دارای چهار درب ورود و خروج به سمت شبستان، گنبد، رواق و آب‌نما، یک بالکن، طبقه زیرین، سالن نمایشگاه‌ها و طبقه فوقانی است که در ۶ اتاق طبقه زیرین تشکل‌های دانشجویی مشغول به فعالیت‌های علمی و فرهنگی هستند و دو اتاق در طبقه فوقانی مسجد برای انجام مشاوره‌های مذهبی بنا شده و رواق‌ها با طرحی سنتی و گنبد با کاشیکاری فیروزه‌ای نمای زیبایی را به مسجد داده است.

شبستان داخلی مسجد با معماری اسلامی طراحی شده و از یک محراب و چندین کتیبه با کاشیکاری سنتی بسیار زیبا و منقوش به آیه‌های قرآن است که یک فضای معنوی خاصی را در شبستان ایجاد کرده است.

همه روزه نماز جماعت ظهر و عصر در این مسجد برگزار می‌شود که با استقبال پر شور دانشجویان، استادان و کارکنان روبرو است و بر اساس مناسبت‌های مختلف دینی و مذهبی فعالیت‌های فرهنگی و دینی گوناگون در این مسجد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب