۱۹:۵۲:۱۹ - شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شهرستان های فلاورجان ،لنجان ،خمینی شهر و اصفهان بیش ترین مبتلا یان به شپش را دارند .
tm.jspدر اصفهان دو برابر شد . شهرستان های فلاورجان ،لنجان ،خمینی شهر و اصفهان بیش ترین مبتلا یان به شپش را دارند . به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت استان اصفهان با اشاره به افزایش آمار شیوع شپش در اصفهان از طرح غربالگری در مدارس در همه ی مقاطع خبر داد و گفت :به علت شیوع این بیماری ۲۰تا ۳۰هزار شامپوی پارامیترین خریداری و رایگان بین دانش آموزان توزیع شده است . غلامحسین صدری افزود : ۹هزار نفر تا پایان سال گذشته، به این بیماری مبتلا شدند در حالیکه امسال حدود ۱۸هزار نفر در استان به این بیماری مبتلا شده اند. وی گفت : شهرستان های فلاورجان ،لنجان ،خمینی شهر و اصفهان بیش ترین مبتلا یان به شپش را دارند . غلامحسین صدری افزود :شپش حشره ای با طول عمر ۳۰روز است که بیشتر رو ی سر و قسمت های بدن به ویژه جاهایی که مو دارد نفوذ می کند . وی بهترین راه حل پیشگیری را رعایت بهداشت فردی عنوان کرد و از خانواده ها خواست با رعایت نکات بهداشتی به ویژه استحمام روزانه ،شانه کردن مو ها در هوای آزاد و شتشوی لباس ها این بیماری را ریشه کن کنند .

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

tm.jspدر اصفهان دو برابر شد .

شهرستان های فلاورجان ،لنجان ،خمینی شهر و اصفهان بیش ترین مبتلا یان به شپش را دارند .

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت استان اصفهان با اشاره به افزایش آمار شیوع شپش در اصفهان از طرح غربالگری در مدارس در همه ی مقاطع خبر داد و گفت :به علت شیوع این بیماری ۲۰تا ۳۰هزار شامپوی پارامیترین خریداری و رایگان بین دانش آموزان توزیع شده است .

غلامحسین صدری افزود : ۹هزار نفر تا پایان سال گذشته، به این بیماری مبتلا شدند در حالیکه امسال حدود ۱۸هزار نفر در استان به این بیماری مبتلا شده اند.

وی گفت : شهرستان های فلاورجان ،لنجان ،خمینی شهر و اصفهان بیش ترین مبتلا یان به شپش را دارند .

غلامحسین صدری افزود :شپش حشره ای با طول عمر ۳۰روز است که بیشتر رو ی سر و قسمت های بدن به ویژه جاهایی که مو دارد نفوذ می کند .

وی بهترین راه حل پیشگیری را رعایت بهداشت فردی عنوان کرد و از خانواده ها
خواست با رعایت نکات بهداشتی به ویژه استحمام روزانه ،شانه کردن مو ها در هوای آزاد و شتشوی لباس ها این بیماری را ریشه کن کنند .

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب