۱۳:۱۸:۴۵ - چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دعوت فرماندار فلاورجان از مردم شهرستان فلاورجان براي حضور حماسي در راهپيمايي روز جهاني قدس
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان طي پيامي، از اقشار و آحاد مختلف مردم مؤمن و روزه دار شهرستان فلاورجان براي حضور حماسي در راهپيمايي روز جهاني قدس امسال، همراه و همصدا با ديگر ملل آزاده و حقطلب جهان، دعوت كرد.متن اين پيام […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان طي پيامي، از اقشار و آحاد مختلف مردم مؤمن و روزه دار شهرستان فلاورجان براي حضور حماسي در راهپيمايي روز جهاني قدس امسال، همراه و همصدا با ديگر ملل آزاده و حقطلب جهان، دعوت كرد.
متن اين پيام به شرح ذيل است:

بسمه تعالي
روز قدس، روز رهايي قبله اول مسلمين جهان در پيش است و مسلماً صداي ملت‌هاي مظلوم جهان عليه جنايات اسرائيل غاصب در اين روز به اوج خود خواهد رسيد. چرا كه صهيونيستهاي غاصب بايد بدانند ملت هاي مسلمان و بويژه مردم شريف و انقلابي ايران همواره از حقوق پايمالشده ملت فلسطين حمايت كرده و اسرائيل غاصب را محكوم مي‌كنند.
رژيم غاصب صهيونيستي ،بنيان سست خود را با كشتار زنان و كودكان بي دفاع فلسطيني، سست تر  كرده و در اين ميان، مدعيان پوشالي حقوق بشر با سكوت خود كارنامه ننگين خود را در نزد افكار عمومي جهان سياهتر از گذشته كرده و نشان داده اند كه حقوق بشر ابزاريست براي مقابله با ملت هاي آزادي خواه دنيا و نه براي دفاع از ملت هاي مظلوم جهان. لذا حوادثي كه امروز در دنياي اسلام روي مي دهد، ضرورت انسجام عملي جهت مقابله با سرمنشاء اصلي فساد و تباهي در دنياي اسلام را آشكار مي سازد و جهان اسلام در اين روز به عمق انديشه ناب صهيونيسم ستيزي خميني كبير (ره) بيشتر پي مي برد.
بنا بر تاكيد مقام معظم رهبري، مسئله فلسطين عليرغم تلاش همه جانبه استكبار و ديگر حاميان رژيم صهيونيستي براي القاي آن بعنوان مسئله اي منطقه اي ، عربي و يا ملي ،ديگر از يك موضوع صرفاً عربي و اسلامي فراتر رفته و به عنوان دغدغه اي جهاني، بين المللي و حقوق بشري مورد توجه و اهتمام همه ملتهاي آزاده است و حاوي اين پيام روشن است كه وحدت و همدلي مردم كشورهاي اسلامي به خصوص در فلسطين و مقاومت و پايداري يكپارچه جهان اسلام در برابر اشغالگران تنها راه آزادي قدس شريف است.
لذا، با توجه به حوادث و رخدادهاي اخير بلاد اسلامي در مقايسه با سالهاي گذشته، ضمن تأكيد بر اهميت مضاعف روز قدس امسال، از اقشار و آحاد مختلف مردم مؤمن و روزه دار شهرستان فلاورجان دعوت به عمل مي آيد تا ،همراه و همصدا با ديگر ملل آزاده و حق طلب جهان با حضور يكپارچه و پرشور در راهپيمايي روز جهاني قدس ، ضمن همدردي با مردم مظلوم فلسطين و ديگر بلاد اسلامي، تنفر و انزجار خود را از رژيم منحوس صهيونيستي، آمريكاي جنايتكار و حاميان غربي آنها اعلام بدارند.
                                        اصغر هدايت
                                فرماندار شهرستان فلاورجان

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب