۱۹:۴۹:۱۵ - پنج شنبه ۳ دی ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاریخ شفاهی هشت سال دفاع مقدس به لطف خدا و عنایت شهدا در گارماسه جمع آوری می شود.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- تاریخ شفاهی هشت سال دفاع مقدس به لطف خدا و عنایت شهدا در گارماسه جمع آوری می شود. دبیر ستاد کنگره سرداران و ۱۳۰۰ شهید شهرستان فلاورجان طی جلسه ای برای راه اندازی دفتری از ستاد کنگره شهدا در جمع پیشکسوتان جهاد و شهادت، روحانیون خانواده ی محترم […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

ce5a8c39762b4f678b746cfba03037fdتاریخ شفاهی هشت سال دفاع مقدس به لطف خدا و عنایت شهدا در گارماسه جمع آوری می شود.

دبیر ستاد کنگره سرداران و ۱۳۰۰ شهید شهرستان فلاورجان طی جلسه ای برای راه اندازی دفتری از ستاد کنگره شهدا در جمع پیشکسوتان جهاد و شهادت، روحانیون خانواده ی محترم شهدا ، ایثارگران و جانبازان گارماسه  با بیان اینکه این محل یکی از فعالان در تمام عرصه های مبارزه با رژیم ستم شاهی و پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی نقش به سزایی داشته و با تقدیم هفتاد شهید ، تعدادی رزمنده، آزاده و جانباز خاطرات زیادی برای گفتن دارند، افزود خاطرات جنگ میراث گران بهای هشت سال حضور رزمندگان این محل در صحنه های جنگ تحمیلی است و راضی شدن هریک از مدافعان ایران اسلامی به بیان خاطرات حضورشان در صحنه های نبرد می تواند گامی در جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس ملت ایران باشد.

 

وی با اشاره به این که اگر چنین یقینی در ذهن فرد ایجاد کنیم بی شک او هم با آغوش باز از آن استقبال و خاطراتش را برایمان بازگو می کند. و رزمندگانی که در جنگ حضور داشتند با بازگو کردن خاطرات شخصی دوران هشت سال دفاع مقدس می توانند دریچه ای به حوادث آن دوران باز کنند گفت: اگر نگاهی به کتب منتشره به خاطرات رزمندگان طی چند سال گذشته داشته باشیم در می یابیم که  چگونه توانسته موج مثبتی را در جامعه ایجاد کند. لذا جمع آوری خاطرات رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس مثل خونی است که می شود به رگ های یک جامعه تزریق کرد؛ یعنی به یک جامعه حیات داد. در ادامه گفت: دنیای استکبار در دوران جنگ تمام هم و غم اش از بین بردن تاریخ ما بوده و امروز هم اصلی ترین هدف های دشمنان ما مخطوش کردن چهره ی اسلام و کمرنگ کردن ارزش ها ی دفاع مقدس که با وجود رهبر معظم انقلاب و فرمایشات ایشان توانسته ایم راه را گم نکنیم و توطئه های دشمنان را بشناسیم.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب