۱۱:۵۷:۴۹ - چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اصفهانی‌ها، حدود ۱٫۵ میلیارد لیتر بنزین سوزاندند
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- سرپرست شرکت پخش فراورده های نفتی اصفهان گفت: اصفهانی ها از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه، بیش از یک میلیارد ۴۰۰ لیتر بنزین مصرف کردند. حسین صادقیان با اشاره به اینکه اصفهانی ها در ۹ ماهه نخست امسال یک میلیارد و ۴۳۳ میلیون و ۵۷ هزار و […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

n00216125-b

سرپرست شرکت پخش فراورده های نفتی اصفهان گفت: اصفهانی ها از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه، بیش از یک میلیارد ۴۰۰ لیتر بنزین مصرف کردند.

حسین صادقیان با اشاره به اینکه اصفهانی ها در ۹ ماهه نخست امسال یک میلیارد و ۴۳۳ میلیون و ۵۷ هزار و ۳۴۷ لیتر بنزین مصرف کردند، اظهار کرد: میزان مصرف بنزین در استان اصفهان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲٫۷۳ درصد رشد داشته است.
وی افزود: در ۹ ماه نخست سال ۹۳ در استان اصفهان یک میلیارد و ۳۹۴ میلیون و ۹۵۴ هزار و ۱۴۸ لیتر بنزین مصرف شد.
سرپرست شرکت پخش فراورده های نفتی اصفهان با اشاره به کاهش ۱۸٫۰۸ درصدی نفت سفید در ۹ ماهه نخست امسال، گفت: در ۹ ماه نخست امسال ۳۳ میلیون و ۴۳۹ هزار و ۱۰۰ لیتر نفت سفید سوزانده شد که در مدت مشابه سال قبل، میزان مصرف ۴۰ میلیون و ۸۱۸ هزار و ۲۲۱ لیتر بود.
وی با بیان اینکه تا پایان آذر ماه دو میلیارد و ۴۹ میلیون و ۶۰۳ هزار و ۶۶۴ لیتر گازوئیل در استان مصرف شد، تاکید کرد: سال گذشته دو میلیارد و ۴۹۱ میلیون و ۴۷۲ هزار و ۸۴ لیتر گازوئیل در استان مصرف شد که نشان از کاهش ۱۷٫۷۴ درصدی این فراورده نفتی در سال جاری است.
صادقیان با تاکید بر اینکه در ۹ ماهه نخست سال گذشته ۱۸۱ میلیون و ۹۴۱ هزار و ۴۰۹ لیتر نفت کوره (مازوت) در اصفهان مصرف شد، بیان کرد: میزان مصرف این فراورده در ۹ ماهه نخست امسال با ۶۴٫۹۵ درصد کاهش، ۶۳ میلیون و ۷۶۸ هزار لیتر برآورد شده است.
وی همچنین با اشاره به اینکه در ۹ ماهه نخست امسال ۵۱۹ میلیون و ۱۷۷ هزار و ۸۰۰ لیتر بنزین یورو ۴ در اصفهان سوزانده شده است، تاکید کرد: در این مدت ۵۳۴ میلیون و ۱۸۱ هزار و ۴۶۴لیتر گازوئیل یورو ۴ در اصفهان توزیع شده است.
به گفته سرپرست شرکت پخش فراورده های نفتی اصفهان، روزانه بیش از دو میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر بنزین یورو ۴ در ۸۹ جایگاه در شهر اصفهان توزیع می شود همچنین مجموع توزیع روزانه بنزین معمولی و یورو ۴ در کل استان اصفهان بیش از ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر است.
وی یادآور شد: در شهرهای نجف آباد و زرین شهر نیز بنزین یورو ۴ توزیع می شود.

منبع : ایمنا

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب