۸:۳۱:۰۵ - چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تذکر نماینده فلاورجان به وزیر جهاد و کشاورزی در خصوص ضرورت پرداخت سریع بدهی دولت به کشاورزان
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- تذکر نماینده فلاورجان به وزیر جهاد و کشاورزی در خصوص ضرورت پرداخت سریع بدهی دولت به کشاورزان عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد دهقان در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۴ مرداد) تذکرات کتبی نمایندگان […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

تذکر نماینده فلاورجان به وزیر جهاد و کشاورزی در خصوص ضرورت پرداخت سریع بدهی دولت به کشاورزان

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد دهقان در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۴ مرداد) تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

منظری توکلی،‌ نماینده بافت، رابر و ارزوئیه به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص علت تعطیلی پروژه فولاد بافت و به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در خصوص علت عدم پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد تذکر داد.

موسوی لارگانی، نماینده فلاورجان به وزیر جهاد و کشاورزی در خصوص ضرورت پرداخت سریع بدهی دولت به کشاورزان بابت خرید گندم و جو تذکر داد.

محمد رضا امیری کهنوج،‌ نماینده کهنوج به وزرای کشور و جهاد و کشاورزی در خصوص ضرورت جبران خسارت خرماکاران که خرمای آنها به علت طوفان شدید آسیب دیده بود، تذکر داد.

بزرگواری، نماینده کهگیلویه به وزیر جهاد و کشاورزی در خصوص بحران کم آبی در باغات شهرستان کهگیلویه و چرام و به وزیر نیرو در خصوص تنش آبی در برخی روستاهای آبی این حوزه انتخابیه، تذکر داد.

علیپور خنکدار، نماینده قائمشهر و سوادکوه به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص علت تعطیلی شرکت سایپا در قائمشهر تذکر داد.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب