۹:۱۱:۳۴ - دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان
واردات بی رویه و عدم توجه به ظرفیت های داخلی/قدرت خرید عامه مردم بشدت کاهش پیدا کرده
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت،درباره علل تداوم رکود و وضعیت نامناسب اقتصادی، گفت: در حال حاضر نقدینگی بالا و مقدار پول قابل توجهی دراختیار تعداد معدود و خاصی از مردم است. وی تاکید […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت،درباره علل تداوم رکود و وضعیت نامناسب اقتصادی، گفت: در حال حاضر نقدینگی بالا و مقدار پول قابل توجهی دراختیار تعداد معدود و خاصی از مردم است.

وی تاکید کرد:علی رغم ادعای دولت مبنی برتک رقمی شدن نرخ تورم،قدرت خرید عامه مردم بشدت کاهش پیدا کرده و اکثر مردم حقیقتا وضعیت مالی و اقتصادی خوب و مناسبی ندارند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه پول در اختیار قشر متوسط جامعه نیست و درآمد مردم خرج روزمره آنها هم نمی شود، افزود: خانواده ها با مشکلات اقتصادی سنگین مواجه هستند و درآمد های به دست آمده جوابگوی هزینه های زندگی آنها نیست.

وی با اشاره به گسترش واردت کالا و اجناس طی ماه های اخیر از کشورهای اروپایی،تاکید کرد: باید به طور جدی از واردات کالاهای خارجی به خصوص آنها که مشابه داخلی دارد،جلوگیری شود، چرا که اقتصاد کشور را به سمت نابودی می برد و در واقع واردات کالا عامل نابودی صنعت و اقتصاد کشور است.

موسوی لارگانی واردات بی رویه و عدم توجه به ظرفیت های داخلی را عامل جلوگیری از رونق و توسعه اقتصاد،تولید و اشتغال درکشور عنوان کرد و خواستار توجه جدی مسئولان به بیانات رهبر معظم انقلاب برای گسترش فرهنگ استفاده از کالای داخلی شد.

انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب