۱۹:۲۵:۵۴ - دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در آستانه ی هفتم دیماه و سالروز تاسیس نهضت سواد آموزی
بازدید فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان از کلاس های نهضت سواد آموزی
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان-   در آستانه ی هفتم دیماه و سالروز تاسیس نهضت سواد آموزی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) مهندس هدایت  فرماندار محترم شهرستان ،کمالی  مدیر محترم آموزش و پرورش  فلاورجان ازتعدادی ازمراکزو کلاسهای نهضت سوادآموزی شهر فلاورجان و قهدریجان ، بازدید نمود . دراین بازدید که رئیس و […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

 

در آستانه ی هفتم دیماه و سالروز تاسیس نهضت سواد آموزی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) مهندس هدایت  فرماندار محترم شهرستان ،کمالی  مدیر محترم آموزش و پرورش  فلاورجان ازتعدادی ازمراکزو کلاسهای نهضت سوادآموزی شهر فلاورجان و قهدریجان ، بازدید نمود .

%d8%b3%d9%88%d8%a7%d8%af

دراین بازدید که رئیس و کارشناس اداره ی نهضت سواد آموزی آموزش و پرورش  نیز، حضور داشتند، دکترکمالی مدیر محترم آموزش و پرورش فلاورجان  ضمن عرض خداقوت به سوادآموزان حاضردرکلاس درس ، اظهار داشت :” دین و فرهنگ ما برای علم و علم آموزی اهمیت زیادی قائل است ، تا جایی که هم در قرآن و هم دراحادیث شریف ، دراین مورد سفارشهای زیادی شده است .

وی در ادامه با اشاره به حدیث شریف نبوی که می فرماید: ” اطلبوالعلم ولوبالصین ” به دنبال علم و دانش بروید در دورترین سرزمینها( که در آن روزگاران کشور چین دورترین نقطه بوده است ). کسب علم را از واجبات می داند”.
دکتر کمالی در ادامه افزود : ” حضور شما دراین کلاسها بسیارمقدس وارزشمند است ومن از شما می خواهم که در کنار آموزش و سوادآموزی و خواندن قرآن و دعاهای مختلف با توجه به اینکه هرکدام ازشما فرزندان نوجوان و جوانی دارید که در معرض خطرات و آسیبهای اجتماعی هستند ، به دنبال افزایش آگاهی های خود دراین زمینه وهمچنین بحث اعتیاد و مبارزه و مقابله با آن باشید.
در ادامه سوادآموزان خواستارفراهم آوردن شرایطی جهت ادامه تحصیل دردوره های بالاترشدند . مدیرآموزش و پرورش در این زمینه تصریح نمود : ” آموزش و پرورش اهتمام و پشتیبانی لازم را در این خصوص خواهد داشت وجای هیچگونه نگرانی نیست” .

انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب