خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۵/۱۰/۰۶ ۱۰:۴۹
شناسه خبر : 21557

جشنواره نخستین واژه آب با حضور دانش آموزان در فلاورجان برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان- ، همایش بسیارباشکوه ، زیبا و شاد ” جشن آب ” ویژه ی دانش آموزان پایه ی اول تعدادی از مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه ی شهرستان فلاورجان ، در سالن امام علی  آموزش و پرورش فلاورجان ، با همکاری مدیریت آموزش و پرورش و اداره ی آب […] ...

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

، همایش بسیارباشکوه ، زیبا و شاد ” جشن آب ” ویژه ی دانش آموزان پایه ی اول تعدادی از مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه ی شهرستان فلاورجان ، در سالن امام علی  آموزش و پرورش فلاورجان ، با همکاری مدیریت آموزش و پرورش و اداره ی آب استان و شهرستان فلاورجان، برگزار شد888875

این چشنواره روز یکشنبه ۹۵/۱۰/۰۵  با  هدف افزایش اطلاعات وآگاهی دانش آموزان در خصوص کم آبی و نهادینه کردن مصرف درست و بهینه ی آب ودوری از اسراف آن ، برگزار گردید.

در این مراسم شاد و مفرح مدیر آموزش و پرورش در سخنرانی بسیارکوتاه به دانش اموزان توصیه نمود ، هنگام مسواک زدن و دوش گرفتن با بستن به موقع شیرآب از هدررفتن آب جلوگیری نمایند.

عروسکهای قطره های آب ، دراین برنامه ی جذاب ، با اجرای برنامه های متنوع وبرگزاری مسابقاتی همراه با اهدای جوایز به دانش آموزان ، درخصوص اهمیت آب این مایع حیات بخش ، اطلاعات بسیارخوبی به دانش آموزان ارائه نمودند.
  در پایان این مراسم دکتر کمالی عنوان نمود : ” از اداره ی آب استان و شهرستان فلاورجان بابت اجرای این برنامه ی زیبا ، شاد و اثرگزاربسیار تشکر می کنم و با توجه به این که آموزش و پرورش ارتباط تنگاتنگ و مستقیم با کل جامعه دارد و می تواند بستر مناسبی جهت بالا بردن سطح فرهنگ مردم در زمینه های مختلف باشد، ضمن تشکر از زحماتی که در این خصوص هم اداره ی آب استان وهم  شهرستان فلاورجان به ویژه جناب آقای مهندس پرندخت رئیس محترم اداره آبفا شهرستان کشیدند، اعلام می دارم که آموزش و پرورش در خصوص ارتقا سطح فرهنگ و اطلاع رسانی در هر زمینه ای ، آمادگی لازم را جهت همکاری باسایر ادارات و سازمانها دارد”.

مدیر آموزش و پرورش در ادامه  افزود: باهمکاری شرکت آبفا فلاورجان قرار است تمام مدارس فلاورجان مجهز به لوازم کاهنده آب شوند و نیز مخزن استراتژیک هم در اداره نصب می شود.

در ادامه پراندوخ مدیر آبفا فلاورجان با بیان اینکه جشنواره نخستین واژه آب بسیار عالی برگزار شد گفت: در حقیقت برای فرهنگ سازی مصرف صحیح آب باید از کودکان پیش دبستانی و مقطع پایین دبستان شروع کرد تا در ۱۰ الی ۱۵ سال آینده نتایج مثبت این فرهنگ سازی مشهود می شود و نکته قابل توجه این است که جشنواره نخستین واژه آب بسیار متناسب با سن کودکان برگزارشد و دانش آموزان در حین اینکه بسیار شاد و خوشحال شدند نکات آموزشی بسیار ارزنده ای پیرامون مصرف بهینه آب آموختند.

 

به اشتراک بگذارید...
انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144