کد خبر : 1212
تاریخ انتشار : شنبه 24 مرداد 1394 - 0:05

حریفان فلاورجان در جشنواره هندبال جام رئیس جمهوری

حریفان فلاورجان در جشنواره هندبال جام رئیس جمهوری

حریفان تیم هندبال فلاورجان در جشنواره هندبال جام رئیس جمهوری تیم هندبال فلاورجان در جشنواره بین المللی هندبال نوجوانان جام ریاست جمهوری با تیم های کانون اصلاح و تربیت تهران، منیزیم فردوس، قطر، زاهدان و ساوه همگروه است. جشنواره بین‌المللی هندبال نوجوانان جام نهاد ریاست‌جمهوری از امروز در مشهد با حضور تیم های داخلی و خارجی

حریفان تیم هندبال فلاورجان در جشنواره هندبال جام رئیس جمهوری

تیم هندبال فلاورجان در جشنواره بین المللی هندبال نوجوانان جام ریاست جمهوری با تیم های کانون اصلاح و تربیت تهران، منیزیم فردوس، قطر، زاهدان و ساوه همگروه است.

جشنواره بین‌المللی هندبال نوجوانان جام نهاد ریاست‌جمهوری از امروز در مشهد با حضور تیم های داخلی و خارجی آغاز می‌شود.

 

طبق برنامه کمیته فنی مسابقات گروه بندی اولین دوره جشنواره بین المللی نوجوانان بشرح زیر است :

 

گروه A سالن شهید بهشتی

 

۱- ثامن مشهد ۲- قائمشهر ۳- لهستان ۴- زرند ۵- شاهرود ۶- محلات

 

گروه B سالن شهید بهشتی

۱- فولاد کاویان تهران ۲ – برازجان ۳- ازبکستان۴- مرودشت ۵- یزد پیشگامان ۶-خراسان جنوبی

 

گروه C سالن امام رضا(ع)

۱-نجف آباد ۲- قم ب ۳- چین ۴- لردگان ۵- دیلم ۶- بوشهر

 

گروه D سالن امام رضا(ع)

 

۱- هپکو ۲- البرز کرج ۳- کرمانشاه الف ۴- مهاباد ۵- عراق ۶-سنندج

 

گروه E سالن امام علی(ع)

 

۱- کانون اصلاح و دولت تهران ۲-فلاورجان ۳-قطر ۴- منیزیم ۵- زاهدان ۶- ساوه

 

گروه F سالن امام علی(ع)

 

۱-ساری ۲- بهبهان ۳- گوکان شرقی ۴-بجنورد الف ۵- کرمان ب ۶- دامغان

 

گروه G سالن صیاد شیرازی

 

۱- فسا ۲-قنات زارچ ۳- کره جنوبی ۴-قزوین البرز ۵- ابهر زنجان ۶- سمنان

 

گروه I سالن شهید صیاد شیراز

 

۱- خمینی شهر ۲- بافق ۳-کرمانشاه ب ۴- زنجان ۵- آزادشهر

 

گروه J سالن آبفا

 

۱- سبزوار ۲- مهدی شهر ۳- قم الف ۴- بجنورد ب ۵- نور ۶- اسلام

 

گروه K سالن سرافرازان

 

۱- بیجار ۲- ثامن سبزوار ۳- سامنات تهران ۴- تایباد خراسان ۵- اهر

 

گروه L سالن سرافرازان

 

۱- پیشگامان اصفهان ۲- بندر عباس ۳- لرستان ب ۴- شهرکرد ۵- همدان کبوتر آهنگ

 

گروه M سالن مقنه

 

۱- تبریز ۲- ایران شهر ۳-آران و بیدگل ۴- جهرم ۵- ارومیه

 

 

گروه N سالن مقنه

۱- کرمان الف ۲- پارسیان تهران ۳- تربت جام ۴- دهدشت ۵- اردبیل

 

گروه O سالن کوثر

۱- باوی ۲- لرستان الف ۳- ملکان شرقی ۴- گچساران ۵- قزوین آبیک

 

گروه P سالن کوثر

 

۱- کازرون ۲- ورامین ۳- دولت آباد ۴- بانه ۵- همدان

 

.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.