۰:۰۴:۳۲ - چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون فرماندار فلاورجان: امروزه بسياري از مشكلات جوامع بشري در حوزه سلامت ناشي از تغذيه نادرست است.
معاون فرماندار فلاورجان گفت: امروزه بسياري از مشكلات جوامع بشري در حوزه سلامت ناشي از تغذيه نادرست است. به گزارش فالنا به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، عباس آقايي معاون فرماندار فلاورجان در نشست كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان كه پيرامون هفته جهاني شير مادر در رابطه با حمايت مادران شاغل در […]

معاون فرماندار فلاورجان گفت: امروزه بسياري از مشكلات جوامع بشري در حوزه سلامت ناشي از تغذيه نادرست است.

به گزارش فالنا به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، عباس آقايي معاون فرماندار فلاورجان در نشست كارگروه سلامت و امنيت غذايي شهرستان كه پيرامون هفته جهاني شير مادر در رابطه با حمايت مادران شاغل در تغذيه با شير مادر و پرورش كودكان و همچنين مرگ و مير كودكان زير پنج سال در شهرستان برگزار گرديد، ضمن تبريك سالروز ورود آزادگان به كشور و همچنين دهه مبارك كرامت، خاطرنشان كرد: آزادگان و ايثارگران با جانفشاني و ايثار خود برگ زريني را بر افتخارات نظام مقدس جمهوري اسلامي افزودند كه تا ابد در تاريخ كشور ما ماندگار خواهد بود.
معاون فرماندار فلاورجان افزود: عليرغم كمبودها و مشكلات موجود، تاكنون اقدامات و پيگيري هاي خوبي در عرصه هاي  سلامت، آموزش، پيشگيري و درمان در شهرستان فلاورجان انجام شده است.
وي با تأكيد بر اهميت بحث تغذيه در سلامت، اظهار داشت: امروزه بسياري از مشكلات جوامع بشري در حوزه سلامت ناشي از تغذيه نادرست است.
آقايي بر اهميت برگزاري دوره هاي آموزشي پيرامون تغذيه سالم توسط دستگاه هاي اجرايي شهرستان تأكيد كرد و گفت: برگزاري اينگونه دوره هاي آموزشي نقش مؤثري در افزايش آگاهي افراد نسبت به تغذيه سالم، پيشگيري و كاهش بيماري ها ايفا مي نمايد.
وي با تأكيد بر ضرورت پيگيري مصوبات، خاطرنشان كرد: پيگيري كامل مصوبات ازجمله عوامل مؤثر در زمينه پيشرفت در حوزه بهداشت و درمان شهرستان خواهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب