۲۲:۲۸:۰۴ - جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار فلاورجان: آموزش و پرورش به عنواني يكي از زيرساخت هاي مهم و اساسي كشور است.
فرماندار فلاورجان: آموزش و پرورش به عنواني يكي از زيرساخت هاي مهم و اساسي كشور است. به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در نشستي كه با حضور مديركل دفتر برنامه ريزي و بودجه استانداري اصفهان، نماينده ولي فقيه در شهرستان، كارشناسان سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور و ديگر مسئولان […]

فرماندار فلاورجان: آموزش و پرورش به عنواني يكي از زيرساخت هاي مهم و اساسي كشور است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فلاورجان، اصغر هدايت فرماندار فلاورجان در نشستي كه با حضور مديركل دفتر برنامه ريزي و بودجه استانداري اصفهان، نماينده ولي فقيه در شهرستان، كارشناسان سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور و ديگر مسئولان شهرستاني پيرامون بررسي مسائل و مشكلات زيرساختي شهرستان برگزار گرديد، خاطرنشان كرد: شهرستان فلاورجان به عنوان يكي از پرتراكمترين شهرستان هاي كشور و استان اصفهان است كه بر اثر تراكم بالاي جمعيت داراي مسائل و مشكلات زيرساختي بسيار در حوزه هاي مختلف است.
فرماندار فلاورجان با اشاره به پايدار و پويا بودن روستاهاي شهرستان، اظهار داشت: جمعيت روستايي شهرستان قريب به ۴۰ درصد از جمعيت كل شهرستان را تشكيل مي دهد كه اين جمعيت از ميانگين كشوري بالاتر است.
وي به همجواري و نزديك بودن شهرستان فلاورجان به كلانشهر اصفهان نيز اشاره كرد و افزود: اين شهرستان در عرصه هاي مختلف و در بسياري از شاخص هاي توسعه با محروميت هاي متعددي مواجه است. 
فرماندار فلاورجان با بيان اينكه آموزش و پرورش به عنوان يكي از زيرساخت هاي مهم و اساسي كشور و فضايي انسان ساز است، گفت: شهرستان فلاورجان در زمينه فضاهاي فيزيكي آموزشي با مشكلات و محروميت هاي متعددي مواجه است كه اميدواريم در آينده با برنامه ريزي و همكاري مسئولان بتوانيم در راستاي محروميت زدايي در اين عرصه گام هاي مؤثري برداريم.
وي با بيان اينكه قريب به ۱۸۵ واحد آموزشي در حوزه آموزش و پرورش شهرستان فعال هستند، تصريح كرد: بيش از ۵۰ درصد از واحدهاي آموزشي شهرستان قدمت ۳۰ ساله داشته و فاقد استانداردهاي آموزشي هستند.
مدير ارشد شهرستان به محروميت هاي موجود در عرصه آب و فاضلاب روستايي شهرستان نيز اشاره كرد و گفت: قريب به ۵۲ درصد از شبكه هاي آبفار شهرستان داراي قدمت ۳۴ ساله اند كه اين خود بيانگر مشكلات زيرساختي موجود در اين حوزه است.
حجت الاسلام والمسلمين قدوسي نماينده ولي فقيه در شهرستان نيز در اين نشست به نكاتي پيرامون مشكلات و محروميت هاي شهرستان در عرصه هاي مختلف اشاره كرد.
گفتني است، در پايان اين نشست، ناطقي مديركل دفتر برنامه ريزي و بودجه استانداري اصفهان به اتفاق فرماندار فلاورجان، نماينده ولي فقيه در شهرستان، كارشناسان سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور و جمعي از مسئولان شهرستاني از بعضي بخش هاي شهرستان در حوزه هاي آموزش و پرورش، آبفار و راه و شهرسازي بازديد  و از نزديك در جريان مشكلات و محروميت هاي شهرستان در اين عرصه ها قرار گرفتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب