۱۵:۳۹:۴۵ - سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با نهمین جلسه ستاد احیاء امر به معروف؛ پنجاهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- پنجاهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان و نهمین جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، (۱۹ بهمن) به ریاست حجت الاسلام قدوسی، امام جمعه این شهر و اصغر هدایت فرماندار  شهرستان فلاورجان و در حوزه مقاومت بسیج  ایمان شهر برگزار شد. فضل الله صابری، رییس […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

پنجاهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فلاورجان و نهمین جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، (۱۹ بهمن) به ریاست حجت الاسلام قدوسی، امام جمعه این شهر و اصغر هدایت فرماندار  شهرستان فلاورجان و در حوزه مقاومت بسیج  ایمان شهر برگزار شد.


فضل الله صابری، رییس پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان در این جلسه  ضمن تاکید بر قدرت عظیم مردم ایران گفت:ما باید توده عظیم مردم را به سمت پیشگیری هدایت کنیم.

IMG15141141


وی در شیوع مصرف مواد مخدر نیز گفت: مدیریت شادی جامعه ما اگر درست شود بقیه کارها به سمت  هدف نزدیگ خواهد شد.


صابری در ادامه علل و عوامل  گرایش به سمت مواد مخدر را عنوان کرد و خاطر نشان کرد: عوامل جذب و گرایش مردم جامعه دارا  بودن و یا فقیر بودن نیست، داشتن شغل یا بی شغلی نیست، علت پنجم  اعتیاد، بیکاری است.


در ادامه حجت الاسلام قدوسی امام جمعه شهر فلاورجان و رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان و گفت: ما نمی خواهیم نهادی در عرض بقیه نهادها ایجاد کنیم بلکه  می خواهیم کمکی در راستای ستاد احیای شهرستان  و شهر پاک انجام دهیم.


حجت الاسلام قدوسی دومین مورد مصوبه در معاونت ها عنوان کرد و گفت:  راه اندازی اکیپ های بازرسی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر  به تعداد پنج گروه  از هر معاونت  یک گروه  که سرکشی کنند و آموزش ها، آسیب ها و کمبود ها را بیابند و در جلسه  بعدی  مطرح کنند.


قدوسی در ادامه از فعالیت های قبلی  و مصوبات گذشته شورا  و ستاد احیاء یاد کرد و گفت:این گونه فعالیت ها بایستی در شهرستان فلاورجان بصورت شاخص انجام شود.


اصغر هدایت فرماندار شهرستان، حوزه اجتماعی را  حوزه بسیار پیچیده، مختلف و مولفه های آن را گوناگون خواند و گفت:  ریخته شدن قبح گناه استفاده از انواع مواد مخدر و  نوشیدنی های ناسالم، جامعه را به سمتی برده که همه نگران هستیم.


هدایت برخی بی تفاوتی ها را  دلایل به این سمت رفتن خواند و گفت: وقتی مصرف باشد این اتفاقات هم پیش می آید  و در حال حاضر این حوزه حوزه ای نیست که بتوان با آن مقابله کرد.


مریم احمدی  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان نیز در رابظه با موضوع جلسه که راه های پیشگیری  از ابتلاء به مواد مخدر  را عنوان کرد و از رابطین  خانه های بهداشت به عنوان تسهیلگر و کمک کننده در سطح جامعه یاد کرد.

منبع:شبستان

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب