۱۳:۲۳:۴۶ - سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اهدای ۲ هزار جلد کتاب به کتابخانه شهر کلیشاد و سودرجان
اهدای کتابخانه ی شخصی دکتر روح الله کریمی به کتابخانه ی فرهنگ کلیشاد و سودرجان مسئول کتابخانه عمومی فرهنگ کلیشاد و سودرجان در شهرستان فلاورجان از اهدای کتابخانه‌ی شخصی دکتر روح الله کریمی به این کتابخانه خبر داد. به گزارش فالنا از شهرستان فلاورجان ، مجید لکی سهلوانی اظهار داشت:  روح الله کریمی یکی از نخبگان […]

اهدای کتابخانه ی شخصی دکتر روح الله کریمی به کتابخانه ی فرهنگ کلیشاد و سودرجان

مسئول کتابخانه عمومی فرهنگ کلیشاد و سودرجان در شهرستان فلاورجان از اهدای کتابخانه‌ی شخصی دکتر روح الله کریمی به این کتابخانه خبر داد.

به گزارش فالنا از شهرستان فلاورجان ، مجید لکی سهلوانی اظهار داشت:  روح الله کریمی یکی از نخبگان شهر کلیشاد و سودرجان دارای مدرک دکترای فلسفه جدید از دانشگاه تهران است. وی  در حال حاضر در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی تهران در حال فعالیت هستند (عضویت در شورای پژوهشی گروه فلسفه برای کودکان و نوجوانان (فبک)، از سال ۱۳۹۰ تا کنون )  و طی  رسالت خود در ترویج علم ودانایی، کتابخانه ی غنی و پربار شخصی خود را به کتابخانه ی زادگاه خود شهر کلیشاد و سودرجان اهدا کرده است.

وی ضمن سپاس  و قدردانی از اقدام آقای دکتر کریمی افزود: مجموعه ی اهدایی ایشان پس از طی مراحل اداری  و آماده سازی، بزودی در دسترس اعضا محترم کتابخانه قرار خواهد گرفت.

منبع روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب