۱۲:۳۶:۲۱ - یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مراسم معارفه معاونت آموزشي واحد فلاورجان با حضور هيات رئيسه و استادان اين دانشگاه برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- مراسم معارفه معاونت آموزشي واحد فلاورجان با حضور هيات رئيسه و استادان اين دانشگاه برگزار شد. در اين مراسم دكتر سيما يحيي آبادي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان گفت: بايد در دانشگاه بگونه اي برنامه ريزي شود كه با يك ارتباط خوب و صميمي بين هيات علمي […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

مراسم معارفه معاونت آموزشي واحد فلاورجان با حضور هيات رئيسه و استادان اين دانشگاه برگزار شد.

در اين مراسم دكتر سيما يحيي آبادي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان گفت: بايد در دانشگاه بگونه اي برنامه ريزي شود كه با يك ارتباط خوب و صميمي بين هيات علمي و كاركنان واحد و ايجاد يك محيط آرام و با نشاط خدمات شايسته اي به دانشجويان انجام شود.

رئيس واحد فلاورجان افزود: دكتر پرستگاري از اساتيد شايسته و با تجربه واحد فلاورجان است كه اميدواريم با سابقه درخشاني كه در امور اجرايي دارند و با همدلي و تلاش همه مسئولين واحد در جهت پيشرفت و ارتقاء اين واحد گام هاي موثري برداشته شود.

در ادامه اين مراسم دكتر سهيلا پرستگاري طي سخناني گفت: دانشگاه يك محيط علمي و فرهنگي براي پرورش و بالندگي جوانان اين مرز و بوم است كه اميدوارم با قدمهاي محكم و ارتباط و تعامل خوب بين همكاران در راستاي اهداف مقدس دانشگاه تلاش كنيم.

به گزارش آنا دكتر سهيلا پرستگاري از اعضاء هيات علمي گروه زبان و ادبيات عرب واحد فلاورجان مي باشد كه سابقه معاونت پژوهشي واحد فلاورجان و علوم و تحقيقات اصفهان و همچنين رئيس شوراي پژوهشي زنان دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان را در كارنامه خود دارد كه در اين مراسم بعنوان معاونت آموزشي واحد فلاورجان معرفي شد

 

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب