۸:۵۰:۱۶ - چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منطقه پیربکران رتبه یازدهم را در در مسابقات فرهنگی هنری سطح استان کسب نمود
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- منطقه پیربکران رتبه یازدهم را در  در مسابقات فرهنگی هنری سطح استان کسب نمود در این دوره از مسابقات با ثبت نام ۳۳ درصد از دانش آموزان در مسابقات فرهنگی هنری، منطقه پیربکران رتبه یازدهم را در سطح استان کسب نمود. با تحویل آثار برتر و معرفی دانش […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

منطقه پیربکران رتبه یازدهم را در  در مسابقات فرهنگی هنری سطح استان کسب نمود

new

در این دوره از مسابقات با ثبت نام ۳۳ درصد از دانش آموزان در مسابقات فرهنگی هنری، منطقه پیربکران رتبه یازدهم را در سطح استان کسب نمود.

با تحویل آثار برتر و معرفی دانش آموزان برتر به استان داوری مسابقات فرهنگی هنری در سال ۹۴ در سطح منطقه به اتمام رسید. در این دوره از مسابقات با ثبت نام ۳۳ درصد از دانش آموزان در مسابقات فرهنگی هنری، منطقه پیربکران رتبه یازدهم را در سطح استان کسب نمود.در این مسابقات تعداد ۲۵۵۰ نفر از دانش آموزان در مرحله آموزشگاهی و ۱۱۲۰ نفر در مرحله منطقه ای به رقابت پرداختند که از این تعداد دانش آموز ۱۹۵ نفر موفق به کسب رتبه اول در منطقه شدند و از این تعداد ۱۵۲ نفر به استان معرفی شدند. لازم به ذکر است در این مسابقات تعداد ۲۷۰ اثر مربوط به هنرهای دستی و تجسمی، ۴۵ اثر مربوط به فضای مجازی و ۲۰ اثر مربوط به رشته ادبی بوده است. آمار دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات سرود ۵۵۰ نفر، نمایش ۷۵ نفر و کتابخوانی ۱۵۵ نفر بوده است.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب