۱۳:۵۸:۰۴ - چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حضور اعضاء
دومین جلسه شورای قرآنی شهرستان فلاورجان برگزار شد
دومین جلسه شورای قرآنی شهرستان فلاورجان با حضور اعضاء برگزار شد سرکار خانم احمدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان در این جلسه گفت : هدف اصلی تشکیل این شورا ارتقاء کیفی فعالیت های قرآنی ، ترویج فرهنگ قرآنی ، ارتقاء توان موسسات و خانه های قرآنی و جذب نیروهای توانمند قرآنی می […]

دومین جلسه شورای قرآنی شهرستان فلاورجان با حضور اعضاء برگزار شد

353375_orig

سرکار خانم احمدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان در این جلسه گفت : هدف اصلی تشکیل این شورا ارتقاء کیفی فعالیت های قرآنی ، ترویج فرهنگ قرآنی ، ارتقاء توان موسسات و خانه های قرآنی و جذب نیروهای توانمند قرآنی می باشد.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین محمدی رئیس محترم اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فلاورجان اظهار داشت : نیازسنجی برنامه های قرآنی در شهرستان باید در اولویت قرار گیرد که شامل نیازسنجی تعداد و رویکرد برنامه ها و محافل قرآنی می باشد .

وی افزود : به طور مثال بدین منظور می توان در هرجلسه یکی از فعالین قرآنی را به خانه های نور و یا موسسات قرآنی دعوت نمود .

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خلیلی کارشناس آموزش و پرورش نیز ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این شورا گفت : سفارش قرآن ، عمل به دستورات نورانی و آموزه های عقلانی آن است و این امر اساس و پایه ایجاد نهضت عمل به قرآن  با نگاه کلان نگر برای رسیدن به اهداف قرآنی با استفاده از پتانسیل خانه های قرآنی و خانه های نور است.

وی ادامه داد : تابستان به عنوان یک فرصت ، زمان استفاده از نیروی عظیم دانش آموزان است که می توان از آن در راه رسیدن به هدف ایجاد نهضت قرآنی بهره گرفت ، لذا کلیه ارگانها و ادارات باید در کنار هم همراه با نیازسنجی از این ظرفیت استفاده کنند.

گفتنی است این جلسه امروز اول اردیبهشت ماه ٩٥ در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان برگزار شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب