۲۲:۰۳:۵۸ - شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اهدای ۱۵۰۰ جلد کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی به مدارس شهر فلاورجان
اهدای ۱۵۰۰ جلد کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی به مدارس شهر فلاورجان به گزارش روابط عمومی شهرداری فلاورجان ، به مناسبت فرارسیدن روز کتاب و کتابخوانی شهرداری فلاورجان بیش از ۱۵۰۰  جلد کتاب به کتابخانه های مدارس شهر اهدا نمود  . شهردار فلاورجان به اهمیت فرهنگ کتاب و کتابخوانی در رشد و بالندگی […]

اهدای ۱۵۰۰ جلد کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی به مدارس شهر فلاورجان

به گزارش روابط عمومی شهرداری فلاورجان ، به مناسبت فرارسیدن روز کتاب و کتابخوانی شهرداری فلاورجان بیش از ۱۵۰۰  جلد کتاب به کتابخانه های مدارس شهر اهدا نمود  .

شهردار فلاورجان به اهمیت فرهنگ کتاب و کتابخوانی در رشد و بالندگی جامعه و ارتقاع سطح علمی و فرهنگی شهروندان اشاره نمود و بیان کردند شهرداری فلاورجان در جهت اشائه این فرهنگ نیکو اقدام به اهدای کتاب به مدارس سطح شهر فلاورجان نموده است .

 

زند آور در ادامه : گسترش مشاركت همگاني در حمايت از كتابخوانی ، احساس تعلق خاطر و ارتباط خانواده ها به ويژه نسل جوان را با كتاب و همچنین  استفاده عموم مردم از كتابهاي مفيد و ترويج سنّت حسنه اهداي كتاب را از اهداف اين اقدام شایسته برشمردند .
شهردار فلاورجان اظهار نمود: هر شهروند مي تواند يك نسخه از كتابي را كه مطالعه نموده براي استفاده ديگر شهروندان اهدا نمايد تا ضمن استفاده دیگران موجب رونق بیشتر فرهنگ کتابخوانی در بستر جامعه قرار گیرد  .
وی در پایان از دبیرستان های امام خمینی (ره) و بهار آزادی شهر فلاورجان حضور یافتن و کتاب هایی را به رسم یادبود به دانش آموزان اهدا نمودند .
 
 
 
.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب