۲:۳۳:۱۸ - پنج شنبه ۵ آذر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاج محمدعلی کریمی جانباز قطع عضو دوران دفاع مقدس به دیدار معبود شتافت
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان-   حاج محمدعلی کریمی جانباز قطع عضو دوران دفاع مقدس به دیدار معبود شتافت. در پـی در گـذشت آن مرحـوم سـتـاد کنگره سرداران و ۱۳۰۰ شـهـید شـهرستان فلاورجان پیامی را به شرح زیر صادر نمود: حاج محمدعـلی کریمی که در بهـبوحه جنگ تحمیلی برای دفاع از انقلاب اسلامی […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

 

حاج محمدعلی کریمی جانباز قطع عضو دوران دفاع مقدس به دیدار معبود شتافت.

در پـی در گـذشت آن مرحـوم سـتـاد کنگره سرداران و ۱۳۰۰ شـهـید شـهرستان فلاورجان پیامی را به شرح زیر صادر نمود:

حاج محمدعـلی کریمی که در بهـبوحه جنگ تحمیلی برای دفاع از انقلاب اسلامی سر از پا نمی شناخت وبرای انجام تکلیفش بدون هیچ اجباری با عشقی که به اسلام در روح و جان داشت به صورت داوطلبانه و مشتاقانه به جـبهه می رود و در حماسه عظیم دفاع مقدس با اعتقاد راسـخ در عمـلیات والفجر۴ رشادت هایی از خود به یاد گار گـذاشت و به درجه جانبازی نائـل گردید و ثابـت کرد درس های کـربلا تنها به کربلا محدود نمی شود که پس از کربلا درس های بزرگی است که آموزنده اند. 

حـاج محمدعـلی کریمی که از قبیـله ی عاشورایـیان و از جنس پیام رسانان کاروان قافـله سـالار شـهدا و مصـداق آن هایـی که مانـدند تا کار زینبی کنند بود. پـس از سال ها تحمل درد و رنج  به ملکوت اعلا پیوست. 

فرمـانده ناحیـه مقاومت بسـیج وسـتاد کنـگره شـهـدا برای عـرض تسـلیت و ابـراز همـدردی در منـزل حاج محمدعلی کریـمی حضـور یافتند و از خانواده وی دلجویی کردند و از خـداوند متـعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسالـت نـمود.

روابط عمومی ستاد کنگره سرداران و ۱۳۰۰ شهید شهرستان فلاورجان

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب