۷:۵۶:۰۱ - پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی ساخت ضریح برای بقاع متبرکه فلاورجان آغاز شده است.
ساخت ضریح برای بقاع متبرکه فلاورجان آغاز شده است
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- ساخت ضریح برای بقاع متبرکه فلاورجان آغاز شده است در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی ساخت ضریح برای بقاع متبرکه فلاورجان آغاز شده است. به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار داشت: اداره اوقاف و امور […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

ساخت ضریح برای بقاع متبرکه فلاورجان آغاز شده استرئیس اوقاف فلاورجان

در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی ساخت ضریح برای بقاع متبرکه فلاورجان آغاز شده است.

به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار داشت: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی در سال ۹۵ ساخت و نصب ضریح برای امامزاده قاسم و حمزه(ع) اشترجان و امامزاده حسین و ابراهیم(ع) گارماسه را در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: ساخت این ضریح ها توسط اساتید این فن آغاز شده و ضریح مطهر امامزاده قاسم و حمزه(ع) اشترجان تا ۸ ماه دیگر به اتمام می رسد و نصب می شود و همچنین ساخت ضریح مطهر امامزاده حسین و ابراهیم(ع) گارماسه نیز تا ۲ ماه آینده به اتمام رسیده و نصب می شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان در ادامه افزود: هزینه ساخت این ضریح های مشجع ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال برآورد شده که از طریق جذب کمک های مردمی و به همت خیرین بقعه ساز تامین می شود.
احمد آزادگی ادامه داد: ابعاد هر ضریح ۲۳۰ در ۱۶۰ سانتیمتر و به ارتفاع ۳ متر است که در ساخت آن ها از مس و نقره همراه با روکش طلا استفاده می شود و همچنین صنعت میناکاری نیز در ساخت ضریح ها به کار گرفته می شود و طرح ساخت آن ها نیز برگرفته از طرح ضریح مطهر امام رضا(ع) است

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب