۱۳:۰۸:۳۵ - پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده روزنامه اصفهان امروز در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان حضور یافت
شروع به همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان و روزنامه اصفهان امروز
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- شروع به همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان و روزنامه اصفهان امروز مریم احمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان از شروع  به همکاری روزنامه اصفهان امروز  و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان خبر داد. گفتنی است روز چهارشنبه ٥ خردادماه ٩٥ […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

شروع به همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان و روزنامه اصفهان امروزاحمدی رئیس فرهنگ وارشاد شهرستان فلاورجان

مریم احمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان از شروع  به همکاری روزنامه اصفهان امروز  و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان خبر داد.

گفتنی است روز چهارشنبه ٥ خردادماه ٩٥ ، نماینده روزنامه اصفهان امروز در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان حضور یافت و در خصوص تبادل اخبار و انعکاس اطلاعات برنامه های فرهنگی هنری شهرستان با مریم احمدی به گفتگو نشست.

احمدی در این خصوص گفت : ما ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با این روزنامه از این رسانه خواستیم که ضمن رعایت اخلاق مطبوعاتی در انعکاس هرچه بیشتر فعالیت های این اداره و نیز گروه های فرهنگی هنری شاخص شهرستان با دستگاه های اجرایی شهرستان تعامل و همکاری نماید.

منبع :روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب