۱۲:۵۱:۰۵ - شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ویژه برنامه خدیجه مادر امت در جوار بقاع متبرکه فلاورجان برگزار می شود.
به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار داشت: همزمان با سالروز رحلت حضرت خدیجه(س) ویژه برنامه خدیجه مادر امت در جوار ۴ بقعه متبرکه فلاورجان برگزار می شود. وی در ادامه تصریح کرد: همچنین در ماه مبارک رمضان در قالب طرح ضیافت الهی مراسم جزء خوانی […]

به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار داشت: همزمان با سالروز رحلت حضرت خدیجه(س) ویژه برنامه خدیجه مادر امت در جوار ۴ بقعه متبرکه فلاورجان برگزار می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: همچنین در ماه مبارک رمضان در قالب طرح ضیافت الهی مراسم جزء خوانی قرآن کریم با حضور قاریان برتر و خیل عظیم مردم مومن و ولایتمدار شهرستان در جوار ۱۰ بقعه متبرکه در حال اجرا می باشد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان در ادامه افزود: با تدابیری که اندیشیده شده است حرم مطهر ۱۰ امامزاده واجب التعظیم این شهرستان نیز با اجرای ویژه برنامه هایی در شب های لیالی قدر میزبان مردم مومن و روزه دار شهرستان خواهند بود.

احمد آزادگی در ادامه بیان کرد: در راستای بهرمندی هرچه بیشتر مردم مومن و عاشقان اهل بیت(ع) از فضای روحانی این ماه مبارک دعای روحبخش کمیل و توسل به صورت منظم در جوار ۳ امامزاده عظیم الشان فلاورجان برگزار می شود.

وی ادامه داد: میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) نیز به صورت ویژه در جوار ۹ بقعه متبرکه شهرستان با برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی جشن گرفته خواهد شد که زائران ۳ امامزاده به همین مناسبت میهمان سفره کرامت امام حسن مجتبی(ع) خواهند بود.

منبع :ایمنا

حضرت-خدیجه

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب