۱۸:۲۹:۲۷ - چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رييس کل دادگستري استان مهمترين مشکل شهرستان فلاورجان را کمبود کادر اداري ارزيابي نمود
رييس کل دادگستري استان از دادگستري شهرستان فلاورجان بازديد بعمل آورد.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- احمد خسروي وفا رييس کل دادگستري استان باتفاق معاون مالي، عمراني و پشتيباني خود از دادگستري شهرستان فلاورجان بازديد بعمل آورد و از نزديک با رييس، دادستان، قضات و کارکنان اداري اين دادگستري ديدار و گفتگو کرد. وي در اين سفر که به صورت سرزده صورت پذيرفت در […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

احمد خسروي وفا رييس کل دادگستري استان باتفاق معاون مالي، عمراني و پشتيباني خود از دادگستري شهرستان فلاورجان بازديد بعمل آورد و از نزديک با رييس، دادستان، قضات و کارکنان اداري اين دادگستري ديدار و گفتگو کرد.IMG_9119

وي در اين سفر که به صورت سرزده صورت پذيرفت در جمع کارکنان اين حوزه قضايي حفظ سلامت دستگاه قضايي را مورد تأکيد قرار داد و بيان داشت: سلامت دستگاه قضايي در درجه اول اهميت قرار داشته و ورود کمترين آسيب و آفت در اين دستگاه پذيرفتني نيست و مسؤولان، قضات و کارکنان دادگستري بايد با هوشياري بر اين سلامت اهتمام ويژه داشته و اجازه ندهند افرادي از برون يا درون زحمات و تلاشهاي شبانه روزي و صادقانه پرسنل خدوم دادگستري را در معرض آسيب قرار دهند.

رييس دستگاه قضايي استان عامل اصلي سلامت دستگاه قضايي را دارا بودن کارکنان متقي آن دانست و گفت: تقواي الهي بهترين پشتوانه در زندگي و عامل بازدارنده از هر گونه لغزش و خطاست و اين از خصلتها و ويژگي هاي مهم کارکنان در دستگاه قضايي است.

ايشان افزود: معاونت فرهنگي قوه قضاييه با اجراي برنامه ها و طرحهاي فرهنگي، اخلاقي و قرآني حرکت بسيار ارزشمندي را در راستاي حفظ و ارتقاي اين ويژگي اخلاقي کارکنان شروع کرده و منشأ اثرات مثبتي تا کنون بوده است.

خسروي وفا با تقدير از نظم اداري موجود در دادگستري اين شهرستان مهمترين مشکل آن را کمبود کادر اداري ارزيابي و تصريح کرد: بسياري از مشکلات اين حوزه قضايي با همت و تلاش مسؤولان که احداث ساختمان مناسب با امکانات خوب و مجهز از جمله آن است مرتفع گرديده ولکن کمبود کادر اداري، سرعت حرکت را کند نموده است که اميد است با برنامه هاي در دست اقدام در آينده نزديک شاهد افزايش نيروي اداري در اين دادگستري و در سطح استان باشيم.

وي در بخش ديگري از سخنانش تلاش در جهت کسب رضايتمندي مراجعان را از ديگر وظايف مهم دانست و اعلام داشت: کثرت ورودي پرونده و کار و کمبود نيرو و امکانات اداري و قضايي دليل بر عدم تلاش در راستاي کسب هر چه بيشتر رضايتمندي و برخورد مناسب توأم با حفظ حرمت و کرامت انساني نيست که عدم تحقق آن آسيب به دستگاه قضايي محسوب مي شود.

عالي ترين مقام قضايي استان در پايان براي تمام پرسنل خدوم دستگاه قضايي آرزوي سلامتي و عاقبت بخيري و توفيق روزافزون خدمت در سنگر اجراي عدالت کرد.

گفتني است اميد حفيظي رييس دادگستري شهرستان فلاورجان در ابتداي اين ديدار ضمن خيرمقدم و ابراز خرسندي از حضور رييس کل دادگستري استان بيان داشت: حضور رييس کل و مسؤولان قضايي استان در حوزه هاي قضايي مايه برکت و قوت قلب همکاران است و بدون شک منشأ اثرات خوب در انجام وظايف و ارائه خدمات هر چه مطلوبتر به عموم خواهد بود.

منبع : روابط عمومي دادگستري کل استان اصفهان

 

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب