۱۳:۰۷:۴۷ - چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان
جشن فارغ التحصيلي ۱۵۰ فرهيخته در دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- به  همت معاونت فرهنگي و دانشجويي هشتمين جشن فارغ التحصيلي دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان با حضور مسئولين و استادان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان  برگزار شد. رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان در اين مراسم كه ۱۵۰ نفر از دانش آموختگان رشته هاي ميكروبيولوژي،زيست […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

به  همت معاونت فرهنگي و دانشجويي هشتمين جشن فارغ التحصيلي دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان با حضور مسئولين و استادان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان  برگزار شد.4
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان در اين مراسم كه ۱۵۰ نفر از دانش آموختگان رشته هاي ميكروبيولوژي،زيست شناسي،بيوشيمي،ژنتيك،بيوتكنولوژي، پرستاري مامايي،كامپيوتر،حسابداري و زبان انگليسي به همراه خانواده حضور داشتند گفت: به شما دانش آموختگان عزيز كه توانستيد با توكل به خدا و تلاش و كوشش مستمر مراحلي از دوران كسب علم و دانش را پشت سر بگذاريد تبريك مي گويم و اميدوارم بتوانيد همواره در مسير كسب علم و دانش در خدمت به جامعه موفق و پيروز باشيد.
دكتر شهلا روزبهاني تاكيد كرد: فارغ التحصيلي در واقع شروع يك فصل جديد در زندگي شما جوانان است كه شما بتوانيد دائما در حال آموختن و تحصيل علم بوده و در خدمت به جامعه تلاش كنيد.
رئيس  دانشگاه آزاد اسلامي واحد فلاورجان خطاب به فارغ التحصيلان اظهار كرد: واقعيت دنياي امروز در بحث اشتغال كارآفريني است و توجه داشته باشيد كساني موفق تر هستند كه تفكر كارآفريني داشته و با استفاده از فرصتها و ايده هاي خلاق بتوانند در عرصه ايجاد شغل گام بردارند.
وي افزود: شما فارغ التحصيلان با مطالعه زندگي افراد كارآفرين وخلاق مي بينيد كه بسياري از آنها با بضاعت كم ولي همت و پشتكار زياد به چه درجاتي از موفقيت دست پيدا كرده اند و يقينا شما هم مي توانيد با تلاش و پشتكار در زمينه رشته تحصيلي خود يك كارآفرين موفق بوده و با ايجاد اشتغال در خدمت به جامعه هم مفيد باشيد.
در اين مراسم كه با برنامه هاي متنوع همراه بود از فارغ التحصيلان ممتاز رشته هاي مختلف واحد فلاورجان با اهدا لوح تقدير تجليل شد.

منبع : آنا

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب