۱۴:۱۲:۵۲ - جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس: تولید نهاده های دامی در راستای کاهش هزینه های تولید عملیاتی شود
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- عضوکمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تولید نهاده های دامی در راستای کاهش هزینه های تولید عملیاتی شود،گفت:افزایش نرخ گوشت به نفع دامدار تمام نمی شود؛زیرا زمانیکه مردم قدرت خرید نداشته باشند علاوه بر دامدار، کشتارگاه ها و فروشندگان نیز متضرر می شوند.  سیدناصر موسوی لارگانی درباره  وضعیت […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تولید نهاده های دامی در راستای کاهش هزینه های تولید عملیاتی شود،گفت:افزایش نرخ گوشت به نفع دامدار تمام نمی شود؛زیرا زمانیکه مردم قدرت خرید نداشته باشند علاوه بر دامدار، کشتارگاه ها و فروشندگان نیز متضرر می شوند.

 سیدناصر موسوی لارگانی درباره  وضعیت نرخ گوشت درکشور،گفت:افزایش  نرخ گوشت و فرآورده های لبنی بطورحتم به نفع دامدار نیست و این درحالی است که باید دولت با تدابیری کمک کند  هزینه تولید گوشت  و شیر  را  به نحو کارشناسانه ای  کاهش  پیدا کند تا تولیدکننده محصول را  با نرخ پایین وارد بازار کند.

 نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دامداران علی رغم افزایش نرخ شیر و گوشت  همچنان متضرر می شوند، تصریح کرد:  متضرر شدن  دامدارها در  نتیجه گرانی علوفه و نهادهای دامی است زیرا  زمانی که نرخ تولید  برا ی دامدار  با هزینه بالا تمام شود با  افزایش  نرخ فروش هم نمی توان  وضعیت دامدار  را به شرایط  مناسبی  رساند.

موسوی لارگانی افزود:  متاسفانه دامداران برای نیازهای خوراکی و هزینه های دارویی نیز  متحمل هزینه های بالایی می شوند  و در نتیجه  زمانی که  دامدار با هزینه  جاری  بالا  روبرو می شود نمی تواند با فروش محصولات دامی  وضعیت اقتصادی شان  را سروسامان ببخشد.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس  با بیان  اینکه تولید نهادهای دامی در راستای کاهش هزینه های تولید عملیاتی شود، یادآورشد: خوراک های دامی باید به حدی افزایش یابد که ما در این عرصه وابسته  به  واردات نباشیم

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب