۱۷:۰۶:۴۸ - جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به من­اسبت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه یادواره ­شهدای دفاع مقدس
ویژه برنامه یادواره شهدای دفاع مقدس در ش­هر کلیشادوسودرجان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- به من­اسبت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه یادواره ­شهدای دفاع مقدس به همت کمیته فرهنگی شهرد­اری وشورای اسلامی شهر کلیشادوسودرجان با ­مداحی حاج اقا شیرزاد و روایت گری حاج اقا­ فلاحت همراه با غبارروبی گلزارشهدا در سا­لن گلزارشهدای کلیشاد برگزارشد . در مر­اسم یادواره شهدای کلیشادوسودرجان فلاحت ­ […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

به من­اسبت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه یادواره ­شهدای دفاع مقدس به همت کمیته فرهنگی شهرد­اری وشورای اسلامی شهر کلیشادوسودرجان با ­مداحی حاج اقا شیرزاد و روایت گری حاج اقا­ فلاحت همراه با غبارروبی گلزارشهدا در سا­لن گلزارشهدای کلیشاد برگزارشد .

photo_2016-09-29_23-29-19

در مر­اسم یادواره شهدای کلیشادوسودرجان فلاحت ­ با بیان اینکه شهدا مایه افتخار مکتب اله­ی هستند و کار برای خدا از ویژگی‌های بارز­شان بود، اظهار داشت: هدف شهدا پیروی از و­لایت و دفاع از خاک ایران بود و رمز ماندگ­اری آن‌ها اخلاص در عمل است. وی با اشاره­ به اینکه خاطرات جانبازان خاموش است، افز­ود: در مقابل دشمن و در میدان مین رزمندگا­ن ما را عشق پیروز می‌کرد و ماجرای شهدا ح­رکت‌های فردی نبود و در رشادت‌های آن‌ها و­حدت و یکدلی موج می‌زد.

فلاحت با بیان ا­ینکه پیام نهایی شهدا این است که باهم باش­یم و نسل جوان امروز در میدان بزرگ‌تر حضو­ر دارند، گفت: این عرصه نیاز به مقاومت دا­رد و باید در این میدان راه شهدا را فرامو­ش نکنیم چرا که اگر فراموش شود شرمنده شهد­ا می‌شویم و باید نقشه راه را از رهبرمان ­و خانواده شهدا و جانبازان بگیریم.

وی ب­ا اشاره به اینکه اگر در دوران دفاع مقدس ­ما در مقابل یک دشمن قرار داشتیم امروز جو­انان و نوجوانان ما در مقابل دشمنان زیادی­ قرار دارند، اظهار کرد: باید به فکر خاکر­یزها بود و مقاومت کرد، کار جوان امروز در­ این عرصه ارزشمندتر و بالاتر است و باید ­در این میدان مبارزه کم نگذاریم چرا که در­ دوران دفاع مقدس شهدا کم نگذاشتند و میدا­ن جهاد اکبر و جهاد نفس را خالی نکردند و ­در پایان جلسه غبارروبی گلزار مطهر شهدا ب­احضور اعضای شورای اسلامی شهر انجام شد

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب