۱۹:۴۸:۴۹ - یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرشماری عمومی نفوس ومسکن
ثبت نام اینترنتی فرماندار فلاورجان در سرشماری عمومی نفوس و مسکن
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- به نقل  روابط عمومی فرمانداری فلاورجان،،مهندس هدایت فرماندار شهرستان صبح امروز در سامانه سرشماری عمومی نفوس ومسکن ثبت نام کرد . وی از مردم عزیز وشهید پرور شهرستان نیز دعوت کرد که در این طرح ملی که مطمئنا در برنامه ریزی ها ی شهرستان وهمچنین در تصمیم گیری […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

به نقل  روابط عمومی فرمانداری فلاورجان،،مهندس هدایت فرماندار شهرستان صبح امروز در سامانه سرشماری عمومی نفوس ومسکن ثبت نام کرد .

image-6892
وی از مردم عزیز وشهید پرور شهرستان نیز دعوت کرد که در این طرح ملی که مطمئنا در برنامه ریزی ها ی شهرستان وهمچنین در تصمیم گیری های کلان کشور میتواند موثر باشد ،شرکت نمایند.
مدیر اجرایی سرشماری نفوس ومسکن در شهرستان همچنین افزود :سرشماری چراغ راهی است برای آینده ای بهتر واگر همه در سرشماری اینترنتی شرکت نمایند قطعا کسی از قلم نخواهد افتاد.
مهندس هدایت سرشماری عمومی را پیش در آمدی برای توسعه پایدار دانست وگفت:امیدواریم مردم عزیز شهرستان دراین طرح سرشماری اینترنتی که برای اولین بار است در کشور اجرا می شود به نحو مطلوب وشایسته شرکت نموده وباعث رشد وارتقا جایگاه شهرستان فلاورجان در این عرصه هم باشند.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب