۱۴:۰۴:۱۴ - چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان عنوان نمود :
انتخابات شوراهای دانش آموزی تمرین دموکراسی،مسئولیت پذیری،هم گرائی،و یادگیری روش صحیح مطالبه ی حقوق فردی و اجتماعی است
مراسم انتخابات نوزدهمین دوره ی شوراهای دانش آموزی ، روز 3 آبان ماه در کلیه ی مدارس شهرستان ، برگزارگردید . مدیر آموزش و پرورش در این مراسم که در دبیرستان شاهد فاضل برگزارشد ، با اشاره به آیه ی شریفه ی قرآن کریم که می فرماید ” ان الله لا یغیر ما بقوم حتی […]

مراسم انتخابات نوزدهمین دوره ی شوراهای دانش آموزی ، روز 3 آبان ماه در کلیه ی مدارس شهرستان ، برگزارگردید .222

مدیر آموزش و پرورش در این مراسم که در دبیرستان شاهد فاضل برگزارشد ، با اشاره به آیه ی شریفه ی قرآن کریم که می فرماید ” ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم ” در جمع مسئولین شهرستان و اداره ، همکاران فرهنگی و دانش آموزان اظهار داشت :

یکی از برکات انقلاب و خون شهیدان این است که ما اکنون در کشورمان خود حاکم سرنوشت خویش هستیم و می توانیم در تصمیم گیری های کلان مملکتی مشارکت داشته باشیم . وی در این خصوص تصریح نمود : شوراهای دانش آموزی یکی از ارکان قانونی مدرسه است که رئیس یا اعضای شورا می توانند در سایر شوراهای مدرسه دعوت شده و به عنوان رکن مهم تصمیم گیری و بازوی مشارکتی مدیر در مدرسه در مسئولیتهایی مانند ” بهداشت محیط ، بهسازی ، پاکسازی و بازسازی مدارس و همچنین نظارت بر بوفه مدارس ” حضور داشته باشند .

علاوه بر آن به طور مستقیم می توانند دیدگاه ها و نظرات والدین را به مدیر و مسئولان مدرسه انتقال دهند و در تصمیمات مهم مدرسه مانند برنامه ی امتحانات ، نظرات دانش آموزان را منعکس نمایند . دکتر کمالی در ادامه افزود : این یک حرکت پرنشاط و مورد علاقه ی دانش آموزان است ، که در این مسیر آنها ، انتخابات شوراها تمرین دموکراسی،مسئولیت پذیری،هم گرائی،و یادگیری روش صحیح مطالبه ی حقوق فردی و اجتماعی است

در ادامه ی این مراسم دکتر زندآور شهردار محترم شهرستان قول دادن ظرف چند روز آینده با آزادسازی مسیر ، جاده منتهی به مدرسه شاهد  را تعریض و اسفالت نماید .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب