۲:۰۹:۴۷ - پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سیزدهم آبان برگی زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی است
پیام مدیر آموزش و پرورش فلاورجان به مناسبت فرارسیدن یوم ا… سیزده آبان
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- مدیر  آموزش و پرورش فلاورجان به مناسبت ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد. … سیزدهم آبان برگی زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی است که به دلهای مومنان جسارت استکبارستیزی و درس بزرگ شهادت و دلیری آموخت و یادآور این واقعیت شد که سرانجام ، […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

مدیر  آموزش و پرورش فلاورجان به مناسبت ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد. …5590

سیزدهم آبان برگی زرینی از تاریخ انقلاب اسلامی است که به دلهای مومنان جسارت استکبارستیزی و درس بزرگ شهادت و دلیری آموخت و یادآور این واقعیت شد که سرانجام ، دیوار ظلم و ستم فروریختنی است. درتاریخ پرفرازونشیب کشورمان ، این روزشاهد تبعید سرسلسله ی بیداردلان ونادره ی روزگاران حضرت امام خمینی (ره) بوده است.

با اغتنام فرصت به روان پاک روح خدا وهمه ی جانهای خدایی به ویژه شهدای دانش آموز که بیداری توام با آزادی معنوی و رهایی از یوغ استکبار را برای ما به ارمغان آوردند و استقلال و جمهوری اسلامی را به ما ارزانی داشتند ، سلام و درود می فرستیم .

اینجانب ضمن دعوت از جامعه ی فرهنگی شهرستان به خصوص دانش آموزان برای حضور در مراسم یوم ا…سیزده آبان ، از شما آینده سازان ایران اسلامی می خواهم روحیه ی حقیقت جویی ، استکبارستیزی و عدالت طلبی را در دل و جان خود بیدار نگه دارید و در پرتو رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب و توصیه های رئیس جمهور محترم در ترویج فرهنگ استکبارستیزی وعدالت محوری در راستای تحقق صلح و زیستن در دنیای سرشار از نشاط و امید و عاری از جنگ و خشونت کوشش کنید .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان
علی اکبر کمالی

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب