۸:۴۷:۴۹ - سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دونده پر افتخار شهرستان فلاورجان در مسابقات المپیک ارتش‌های جهان رضا قاسمی در دوی ۱۰۰ متر به عنوان نایب قهرمانی رسید.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- دونده پر افتخار شهرستان فلاورجان در مسابقات المپیک ارتش‌های جهان رضا قاسمی در دوی ۱۰۰ متر به عنوان نایب قهرمانی رسید.    در رقابت‌های دوومیدانی ششمین دوره از المپیک ارتش‌های جهان رضا قاسمی با ثبت زمان ۱۰:۱۸ ثانیه در دوی ۱۰۰ متر نایب قهرمان شد و نقره گرفت. در […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

دونده پر افتخار شهرستان فلاورجان در مسابقات المپیک ارتش‌های جهان رضا قاسمی در دوی ۱۰۰ متر به عنوان نایب قهرمانی رسید.

 

 در رقابت‌های دوومیدانی ششمین دوره از المپیک ارتش‌های جهان رضا قاسمی با ثبت زمان ۱۰:۱۸ ثانیه در دوی ۱۰۰ متر نایب قهرمان شد و نقره گرفت. در این ماده نماینده کشور عمان قهرمان شد و دونده کشور مراکش در جایگاه سوم ایستاد.

 

حسن تفتیان دیگر نماینده کشورمان نیز با ثبت زمان ۱۰:۲۷ ثانیه با دو صدم ثانیه اختلاف نسبت به نفر سوم، به عنوان چهارمی بسنده کرد. به این ترتیب کار نمایندگان کشورمان در دوی ۱۰۰ متر رقابتهای المپیک ارتش های جهان به پایان رسید.

همچنین در مسابقات المپیک ارتش‌های جهان نمایندگان کشورمان در دوی ۴۰۰ متر در جایگاههای ششم و هفتم قرار گرفتند.

در رقابتهای دوومیدانی ششمین دوره از المپیک ارتش‌های جهان سجاد هاشمی آهنگری رکورددار ملی دوی ۴۰۰ متر کشورمان با ثبت زمان ۴۶:۴۴ ثانیه در جایگاه ششم ایستاد. مهدی زمانی دیگر نماینده کشورمان در این ماده نیز با ثبت زمان ۴۶:۵۴ ثانیه به عنوان هفتم رسید. به این ترتیب کار ورزشکاران ایران در دوی ۴۰۰ متر به پایان رسید.

در مسابقات المپیک ارتش‌های جهان نیز دو نماینده ایران در دوی ۱۵۰۰ متر از رسیدن به فینال بازماندند.

در رقابتهای دوومیدانی ششمین دوره از المپیک ارتش‌های جهان دو نماینده کشورمان در دوی ۱۵۰۰ متر نتوانستند به فینال این ماده راه پیدا کنند.

اکبر داوودی با ثبت زمان ۴:۱۶:۴۳ دقیقه در گروه خود در جایگاه ۱۲ قرار گرفت و صعود نکرد. سجاد بهمنی دیگر نماینده کشورمان در این ماده نیز از صعود بازماند.

 

 

 

 

انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب