۱۰:۳۶:۴۹ - شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با هفته تربیت بدنی
نتایج مسابقات کیوروگی قهرمانی شهرستان ویژه بانوان شهرستان فلاورجان اعلام شد
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- روز پنج شنبه  مورخ ۲۹ مهرماه ۹۵ مسابقات کیوروگی قهرمانی شهرستان ویژه بانوان شهرستان فلاورجان  با حضور  تکواندوکاران  از شهرها وروستاهای شهرستان فلاورجان  برگزار شد و در پایان نتایج به شرح زیر به دست آمد. ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺷﻜﻮﻓﻪ ﻫﺎ( ﻭﺯﻥ ﻳﻚ) ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﻣﺮﻳﻢ ﻋﻠﻴﺰاﺩﻩ (ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ) ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻣﺮﺿﻴﻪ ﻋﻠﻴﺰاﺩﻩ (ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ) ﻣﻘﺎﻡ […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

روز پنج شنبه  مورخ ۲۹ مهرماه ۹۵ مسابقات کیوروگی قهرمانی شهرستان ویژه بانوان شهرستان فلاورجان  با حضور  تکواندوکاران  از شهرها وروستاهای شهرستان فلاورجان  برگزار شد و در پایان نتایج به شرح زیر به دست آمد.

ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺷﻜﻮﻓﻪ ﻫﺎ( ﻭﺯﻥ ﻳﻚ)photo_2016-10-22_00-31-47
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﻣﺮﻳﻢ ﻋﻠﻴﺰاﺩﻩ (ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻣﺮﺿﻴﻪ ﻋﻠﻴﺰاﺩﻩ (ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﺳﺤﺮ ﺩﺳﺘﺠﺮﺩﻱ (ﭘﻮﻳﺎ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ :ﻧﻴﻠﻮﻓﺮ ﻣﻠﻚ ﻧﮋاﺩ ( اﻳﺮاﻥ ﺯﻣﻴﻦ)

ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺷﻜﻮﻓﻪ ﻫﺎ( ﻭﺯﻥ ﺳﻮﻡ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﻓﺎﻳﺰﻩ ﺣﻴﺪﺭﻱ ( اﻳﺮاﻥ ﺯﻣﻴﻦ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﺳﺎﻏﺮ ﺩﻫﻘﺎﻥ (اﻧﻘﻼﺏ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﺳﻭﮔﻨﺪ ﺟﻬﺎﻥ ﺩاﺭ ﻣﻠﻚ ﺁﺑﺎﺩﻱ(ﭘﻮﻳﺎ)
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺷﻜﻮﻓﻪ ﻫﺎ( ﻭﺯﻥ ﻳﻚ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﻣﺮﻳﻢ ﻋﻠﻴﺰاﺩﻩ (ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻣﺮﺿﻴﻪ ﻋﻠﻴﺰاﺩﻩ (ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﺳﺤﺮ ﺩﺳﺘﺠﺮﺩﻱ (ﭘﻮﻳﺎ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ :ﻧﻴﻠﻮﻓﺮ ﻣﻠﻚ ﻧﮋاﺩ ( اﻳﺮاﻥ ﺯﻣﻴﻦ)
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺷﻜﻮﻓﻪ ﻫﺎ( ﻭﺯﻥ ﺳﻮﻡ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﻓﺎﻳﺰﻩ ﺣﻴﺪﺭﻱ ( اﻳﺮاﻥ ﺯﻣﻴﻦ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﺳﺎﻏﺮ ﺩﻫﻘﺎﻥ (اﻧﻘﻼﺏ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﺳﻭﮔﻨﺪ ﺟﻬﺎﻥ ﺩاﺭ ﻣﻠﻚ ﺁﺑﺎﺩﻱ(ﭘﻮﻳﺎ)
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺧﺮﺩﺳﺎﻻﻥ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﻳﻚ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﻣﻫﺸﻴﺪ ﺣﻤﺰﻩ ﺯاﺩﻩ (ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻛﻴﺎﻧﺎ ﺑﻜﺮاﻧﻲ(ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﻓﺎﻃﻤﻪ ﻓﺮﻫﻨﮓ(ﻛﻮﺛﺮ ﻭﻻﻳﺖ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ :ﻣﻠﻴﺤﻪ ﻣﺤﻤﺪﻱ(ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ)
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺧﺮﺩﺳﺎﻻﻥ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﺩﻭﻡ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﻣﺤﺪﺛﻪ اﺣﻤﺪﻱ (ﻫﻴﺎﺕ ﺭﺯﻣﻨﺪﮔﺎﻥ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﺳﺘﺎﻳﺶ ﺭﻓﻴﻌﻲ (اﻧﻘﻼﺏ )
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺧﺮﺩﺳﺎﻻﻥ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﺳﻮﻡ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﺯﻫﺮا اﺳﻤﺎﻋﻴﻞ ﺯاﺩﻩ (ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻓﺎﻃﻤﻪ ﻭﻻﻳﺘﻲ (ﻫﻴﺎﺕ ﺭﺯﻣﻨﺪﮔﺎﻥ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﻣﻨﺼﻮﺭﻩ ﻓﺮﻭﺯﻧﺪﻩ ( ﭘﻮﻳﺎ)
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺧﺮﺩﺳﺎﻻﻥ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﭼﻬﺎﺭﻡ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﺑﻬﺎﺭ ﺻﺎﺑﺮﻱ (ﭘﻮﻳﺎ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﺯﻫﺮا ﻣﺮاﺩﻱ
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﻓﺎﻃﻤﻪ ﻓﺮﻫﻨﮓ (ﺭﺿﺎ)(ﻛﻮﺛﺮ ﻭﻻﻳﺖ
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ : ﻣﺒﻴﻨﺎ ﻣﺤﺴﻨﻲ ﭘﻮﺭ(ﺷﻬﺪاﻱ ﺑﻮﺳﺘﺎﻥ )
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺧﺮﺩﺳﺎﻻﻥ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﺷﺸﻢ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ: ﻣﺎﻳﺪﻩ ﺑﺎﻗﺮﻱ (ﭘﻮﻳﺎ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻣﺤﺪﺛﻪ ﻣﻬﺪﻱ ﺯاﺩﻩ(ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﻣﻬﺪﻳﻪ ﻣﺘﻮﻟﻲ(ﺷﻬﺪاﻱ ﺑﻮﺳﺘﺎﻥ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ :ﻣﺎﻳﺪﻩ ﺗﻮﻛﻠﻲ (ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ)
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺧﺮﺩﺳﺎﻻﻥ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﻫﻔﺘﻢ )
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﻣﻫﺴﺎ ﻗﺎﺩﺭﻱ (ﻫﻴﺎﺕ ﺭﺯﻣﻨﺪﮔﺎﻥ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻣﻬﺸﻴﺪ ﻣﺤﻤﺪﻱ (ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﻏﺰﻝ ﻳﺰﺩاﻧﻲ(ﭘﻮﻳﺎ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ :ﺳﺎﺣﻞ ﺩﺳﺘﺠﺮﺩﻱ(ﭘﻮﻳﺎ )
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺧﺮﺩﺳﺎﻻﻥ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﻧﻬﻢ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﻣﻴﻨﺎ ﻣﻮﻣﻨﻲ(ﻫﻴﺎﺕ ﺭﺯﻣﻨﺪﮔﺎﻥ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻣﺮﺿﻴﻪ ﻣﻮﺳﻮﻱ (ﭘﻮﻳﺎ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﻣﺮﻳﻢ ﺷﻴﺦ (ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ :ﻓﺎﻃﻤﻪ اﺣﻤﺪﻱ(ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ)
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺧﺮﺩﺳﺎﻻﻥ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﺩﻫﻢ )
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﺯﻫﺮا ﺩﻫﺨﺪا (ﺣﺠﺎﺏ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻣﺮﻳﻢ ﺯﻣﺎﻧﻲ (ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﻣﺎﻳﺪﻩ اﻣﻴﺪﻳﺎﻥ (ﻫﻴﺎﺕ ﺭﺯﻣﻨﺪﮔﺎﻥ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ :ﺁﻳﺪا ﺳﻴﺎﻩ ﭘﻮﺷﺎﻥ(ﻫﻴﺎﺕ ﺭﺯﻣﻨﺪﮔﺎﻥ )
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﻧﻮﻧﻬﺎﻻﺕ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﭼﻬﺎﺭﻡ )
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﻣﺮﻳﻢ ﻫﺎﺩﻳﺎن ( ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﺭﻳﺤﺎﻧﻪ ﻣﺤﻤﺪﻱ (ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﻓﺎﻃﻤﻪ ﻏﻔﻮﺭﻱ (ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ :ﻧﮕﺎﺭ اﺑﺮاﻫﻴﻤﻲ ( ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ )
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﻧﻮﻧﻬﺎﻻﺕ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﺷﺸﻢ )
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﺳﺘﺎﺭﻩ اﺣﻤﺪﻱ( اﻳﺮاﻥ ﺯﻣﻴﻦ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻓﺎﻃﻤﻪ ﻣﻮﺳﻮﻱ (ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﻓﺎﻃﻤﻪ ﺯﻣﺎﻧﻲ (ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﻧﻮﻧﻬﺎﻻن ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﻫﻔﺘﻢ )
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﻓﺎﻃﻤﻪ ﻫﺎﺩﻳﺎن ( ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﺁﻳﺪا ﻛﺮﻳﻤﻲ (ﭘﻮﻳﺎ)
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﻧﻮﻧﻬﺎﻻن ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﻫﺸﺘﻢ )
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﻣﺣﺪﺛﻪ ﺳﻘﺎﻳﻲ ( ﺷﻬﺪاﻱ ﺑﻮﺳﺘﺎﻥ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﺯﻫﺮا ﻣﺮاﺩﻱ (ﺷﻬﺪاﻱ ﺑﻮﺳﺘﺎﻥ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﻓﺎﻃﻤﻪ ﻣﺤﻤﺪﻱ (ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ :ﻣﺤﺪﺛﻪ ﺷﻔﻴﻌﻲ
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎﻥ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﺩﻭﻡ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﺑﻬﺎﺭه ﺯاﻫﺪﻱ ( ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻓﺎﻃﻤﻪ ﻧﻆﺮﻱ (ﺗﺨﺘﻲ ﺑﺎﻍ اﺑﺮﻳﺸﻢ)
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎﻥ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﭼﻬﺎﺭﻡ )
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﺳﺤﺮ ﻣﺮﺗﻀﻮﻱ ( ﺣﺠﺎﺏ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﺯﻫﺮا ﻣﻮﺳﻮﻱ(ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ )
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﻧﻭﺟﻮاﻧﺎﻥ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﭘﻨﺠﻢ )
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﺳﺎﺟﺪﻩ ﺳﺠﺎﺩﻱ ( ﺣﺠﺎﺏ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻓﺎﻃﻤﻪ ﻣﺮاﺩﻱ (ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:اﻋﻆﻢ ﻓﺮﻫﻨﮓ (ﻛﻮﺛﺮ ﻭﻻﻳﺖ)
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎﻥ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﻭﺯﻥ ﺷﺸﻢ )
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ: ﺯﻫﺮا ﻣﺤﻤﺪﻱ ( ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻓﺎﻃﻤﻪ اﻛﺒﺮﻱ(ﺑﺎﻧﻮ اﻣﻴﻦ )
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎﻥ ﺳﺒﺰ و ﺁﺑﻲ( ﺩﻫﻢ )
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ: ﺯﻫﺮا ﻧﺒﻲ ﭘﻮﺯ ( اﻳﺮاﻥ ﺯﻣﻴﻦ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ:ﻫﺎﻧﻴﻪ ﻣﻼ ﺭﻣﻀﺎﻧﻲ(اﻧﻘﻼﺏ )
ﺭﺩﻩ ﺳﻨﻲ ﺧﺮﺩﺳﺎﻻن ﻗﺮﻣﺰ – ﻣﺸﻜﻲ (ﻭﺯﻥ اﻭﻝ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ : ﺷﻴﻮا ﺟﻤﺎﻟﻲ (ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ : ﭘﺮﻳﺎ ﻗﺮﺑﺎﻧﻲ (ﺣﺠﺎﺏ)

ﻭﺯﻥ ﺳﻮﻡ :ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ : ﻣﻬﺘﺎﺏ اﺑﺮاﻫﻴﻤﻲ

ﻭﺯﻥ ﺷﺸﻢ:
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ : ﻣﺒﻴﻨﺎ ﺳﺎﺩاﺕ ﻗﻮاﻣﻲ (ﺗﺨﺘﻲ ﺑﺎﻍ اﺑﺮﻳﺸﻢ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ : ﺯﻫﺮا ﺻﻴﺎﺩﻱ (اﻧﻘﻼﺏ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ: ﻫﺴﺘﻲ ﺳﻠﻴﻤﻴﺎﻥ (اﻧﻘﻼﺏ)

ﻭﺯﻥ ﺩﻫﻢ :
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ : ﻣﺒﻴﻨﺎ ﺻﺎﻟﺤﻲ
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ: ﻧﺮﮔﺲ ﺗﺎﺟﻤﻴﺮﻱ

ﻧﻮﻧﻬﺎﻻﻥ ﻗﺮﻣﺰ – ﻣﺸﻜﻲ (ﻭﺯﻥ اﻭﻝ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ :ﻳﺎﺳﻤﻦ ﭘﻴﺮﺯاﺩ (ﭘﻮﻳﺎ)
ﺑﻴﺘﺎ ﻗﺮﺑﺎﻧﻲ (ﻗﻬﺪﺭﻳﺠﺎﻥ)

ﻭﺯن ﭼﻬﺎﺭﻡ : ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ : ﻣﻬﺴﺎ اﺑﺮاﻫﻴﻢ ﻭﻧﺪ (ﺣﺠﺎﺏ
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ: ﻓﺎﻃﻤه ﺯﻫﺮا اﻛﺒﺮﻱ(اﻧﻗﻼﺏ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ : ﺁﺯﻳﺘﺎ ﺯﻛﻲ (اﻧﻘﻼﺏ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ: ﻣﻬﺴﺎ اﻛﺒﺮﻱ ( اﻧﻘﻼﺏ)

ﻭﺯﻥ ﭘﻨﺠﻢ : ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ : ﻃﻨﺎﺯ ﺻﺎﺩﻗﻲ(اﻧﻘﻼﺏ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ: ﺭﻗﻴﻪ ﻣﺤﻤﻮﺩﻱ ﺑﺮاﻡ
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ: ﻣﺮﻳﻢ ﺩاﻭﻭﺩﻱ( ﻫﻴﺎﺕ ﺭﺯﻣﻨﺪﮔﺎﻥ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ : ﺯﻫﺮا ﻛﺸﺎﻭﺭﺯ ( ﺷﻬﺪاﻱ ﺑﻮﺳﺘﺎﻥ)

ﻭﺯﻥ ﺷﺸﻢ :ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ: ﻧﮕﺎﺭ اﺳﻤﺎﻋﻴﻠﻲ ( اﻧﻘﻼﺏ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ: ﻣﻬﺮﻧﻮﺵ ﻣﻮﻻﻳﻲ (اﻧﻘﻼﺏ)

ﻭﺯﻥ ﻫﻔﺘﻢ: ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ: ﻓﺎﻃﻤﻪ ﺣﻴﺎﺗﻲ ( ﻫﻴﺎﺕ ﺭﺯﻣﻨﺪﮔﺎﻥ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ: ﻣﻬﺴﺎ ﻗﺎﺳﻤﻲ (ﭘﻮﻳﺎ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ: ﻣﺮﻳﻢ ﺷﺎﻫﻴﻨﻲ ( ﭘﻮﻳﺎ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ : ﻓﺎﻳﺰﻩ ﻣﻮﻻﻳﻲ ( اﻧﻘﻼﺏ )

ﻭﺯﻥ ﻫﺸﺘﻢ: ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ: ﺯﻫﺮا ﻭﻛﻴﻠﻲ ( ﭘﻮﻳﺎ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ : ﻳﺎﺳﻤﻦ ﻳﺰﺩاﻧﻲ ( ﭘﻮﻳﺎ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ: ﻓﺎﻃﻤﻪ ﺯﻣﺎﻧﻲ( ﺣﺠﺎﺏ)

ﻭﺯﻥ ﺩﻫﻢ: ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ: ﻓﺎﻳﺰﻩ ﺻﺎﺩﻗﻲ (اﻧﻘﻼﺏ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ :اﻓﺮﻭﺯ ﻻﻳﻘﻲ(ﭘﻮﻳﺎ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﺯﻫﺮا ﺗﺮﺑﺘﻴﺎﻥ ( ﭘﻮﻳﺎ)

ﻧﻮﺟﻮاﻧﺎﻥ ﻗﺮﻣﺰ – ﻣﺸﻜﻲ ( ﻭﺯﻥ ﭘﻨﺠﻢ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ : ﻓﺎﻃﻤﻪ ﺳﻌﻴﺪﻱ (اﻧﻘﻼﺏ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ : ﻓﺎﻃﻤﻪ اﻛﺒﺮﻱ ( اﻧﻘﻼﺏ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ :ﻣﺮﺿﻴﻪ اﻓﺨﻤﻲ ( ﭘﻮﻳﺎ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ ﻣﺸﺘﺮﻙ : ﺷﻘﺎﻳﻖ ﻛﻮﻩ ﻓﺨﺮ (ﭘﻮﻳﺎ)

ﻭﺯﻥ ﺷﺸﻢ:
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ:ﻓﺎﻳﺰﻩ ﻫﺪاﻳﺖ ( اﻧﻘﻼﺏ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ : ﻛﻮﺛﺮ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ( ﭘﻮﻳﺎ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ:ﺯﻫﺮا ﻣﻠﻚ ﭘﻮﺭ

ﻭﺯﻥ ﻫﺸﺘﻢ
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ: ﺯﻫﺮا ﺳﻌﻴﺪﻱ (اﻧﻘﻼﺏ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ: ﻓﺮﺯاﻧﻪ اﻣﻴﺮﻱ (ﺭﺯﻣﻨﺪﮔﺎﻥ )
ﻣﻘﺎﻡ ﺳﻮﻡ: ﻧﺴﺘﺮﻥ ﻋﺒﺪاﻟﻮﻧﺪ( اﻧﻘﻼﺏ)

ﺟﻮاﻧﺎﻥ ﻗﺮﻣﺰ – ﻣﺸﻜﻲ ( ﻭﺯﻥ ﺩﻫﻢ)
ﻣﻘﺎﻡ اﻭﻝ: ﺷﻴﻤﺎ ﺁﺯاﺩ( ﭘﻮﻳﺎ)
ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ: ﺯﻫﺮا ﺧﺎﻟﺪﻱ ( ﺗﺨﺘﻲ ﺑﺎﻍ اﺑﺮﻳﺸﻢ)

انتهای پیام/ت

تماس با ما 09133387447 **09137828144

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب