۱۱:۵۴:۵۴ - یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پس از 34 سال چشم به راهی آسمانی شد
مادر شهید جاوید الاثر« محمدرضا شفیعی» به فرزند شهیدش پیوست.
آبان ماه ۱۳۹۵ مرحومه مغفوره حاجیه خانم توکلی ، مادر شهید والا مقام« محمدرضا شفیعی»   به فرزند شهیدش پیوست. مادر گرامی شهید جاوید الاثر محمدرضا شفیعی پس از 34 سال چشم به راهی آسمانی شد و به فرزند شهیدش پیوست و بعدظهر روز سه شنبه 18/8/95 مردم شهید پرور همیشه در صحنه، پیکر این […]

آبان ماه ۱۳۹۵ مرحومه مغفوره حاجیه خانم توکلی ، مادر شهید والا مقام« محمدرضا شفیعی»   به فرزند شهیدش پیوست.12260_235

مادر گرامی شهید جاوید الاثر محمدرضا شفیعی پس از 34 سال چشم به راهی آسمانی شد و به فرزند شهیدش پیوست و بعدظهر روز سه شنبه 18/8/95 مردم شهید پرور همیشه در صحنه، پیکر این مادر شهید را تا گلزار شهدای افجد  بدرقه کردند و به خاک سپردند.

شهید  جاوید  الاثر محمدرضا شفیعی

نام پدر: حاج نعمت­اله

تاریخ تولد:۱/۲/13۴۴

محل تولد: افجد

میزان تحصیلات: چهارم دبیرستان

تاریخ شهادت7/5/1361

محل شهادت: منطقه عملیاتی رمضان

مزار شهید: منطقه عملیاتی رمضان

 شهید جاویدالاثر محمدرضا شفیعی در سال 1344 دیده به جهان گشود و با شمیم جان پرور وجودش در ظل توجهات خداوند حکیم و سعی و تلاش پدر و مادری رئوف به سروی جمیل مبدل گردید. شهید بعد از دوران کودکی پا در مکتب عشق و ایـثار می­گذارد و با پشتکار و همّتی والا تحصیلات خود را تا پایان مقطع دبیرستان ادامه می­دهد تا با تحصیل علم و دانش بر شناخت و معرفت خود بیفزاید. او از مکتب اسلام و عشق به پیامبر اکرم و ائمه هدی (ع) که با جانش آمیخته و با اعتقاد به کلام رهگشای “کلُّ یومٍ عاشورا و کلُّ أرضٍ کربلا” راه خویش را انتخاب نموده و با فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) وارد مدرسه عشق می گردد و پس از گذراندن دوره های آموزش نظامی با ایمان و اتکال به نیروی لایزال خداوند برای حراست از عزت و سربلندی کشور و آرمان های مکتبش عازم جبهه های حق علیه باطل می­شود و رشادت هایی به تمام معنا از خود نشان می دهد و با ایثار و فداکاری و از جان گذشتگی، معنا و مفهوم شهادت را در کامش گوارا می سازد. و با توسل خالصانه و روح عبودیت که در او اوج می زد معشوقش را هرگز فراموش نمی کرد.

 شهید در تاریخ 7/5/1361 در حالی که مسئولیت بی سیم چی گروهان پیاده را بر عهده داشت در عملیات رمضان بر اثر اصابت ترکش مجروح و جاویدالأثر می­گردد و دیده به جمال جمیل ذوالجلال می گشاید و تنها خاطرات دلاورمردی و حماسه سازی او به دست خانواده اش می رسد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب