۲۲:۳۱:۰۵ - شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده مردم فلاورجان
حماسه اربعین پیام وحدت و قدرت جهان اسلام را بدنیا مخابره می‌کند
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: راهپیمایی بزرگ اربعین با حضور میلیونی مسلمانان اعم از شیعه و سنی و حتی غیرمسلمانان دلباخته به اهل بیت برگزار می‌شود و این ظرفیت متعلق به امت اسلام است و مختص شیعیان نیست. سیدناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با ایسنا تصریح کرد: حماسه اربعین که در […]

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: راهپیمایی بزرگ اربعین با حضور میلیونی مسلمانان اعم از شیعه و سنی و حتی غیرمسلمانان دلباخته به اهل بیت برگزار می‌شود و این ظرفیت متعلق به امت اسلام است و مختص شیعیان نیست.

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با ایسنا تصریح کرد: حماسه اربعین که در سال‌های اخیر شکل جدیدی به خود گرفته اگر به خوبی در دنیا منعکس شود می‌تواند پیام وحدت و قدرت جهان اسلام را مخابره کند.

وی افزود: بیش از سه میلیون نفر تنها از جمهوری اسلامی ایران در این همایش عظیم شرکت می‌کنند و از سایر کشورهای مسلمان و اقلیت‌های غیرمسلمان نیز در میان خیل عظیم راهپیمایی‌کنندگان اربعین حضور دارند و این نشان می‌دهد که امت اسلامی و در راس آن شیعیان ید واحدی در مقابله با توطئه‌های دشمنان هستند.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی خاطرنشان کرد: شیفتگان اباعبدالله در راهپیمایی عظیم اربعین باید اثبات کنند که مسلمانان زیر بار ذلت نمی‌روند و این حرکت نشات گرفته از بازگشت اصحاب و یاران امام حسین (ع) به کربلا باید با حفظ شئونات و نظم همراه باشد و با مخابره آن و به تصویب کشیدن آن شخصیت و وحدت مسلمانان به جهان ابلاغ شود.

وی تاکید کرد: باید در این مسیر بیشترین استفاده معنوی از فرصت طلایی گردهمایی شیعیان و مسلمانان بشود و صاحبان سخن و دانش مفاهیم ناب اسلامی را به گوش امت حاضر در راهپیمایی برسانند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب