۱۴:۰۷:۴۱ - چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان
12شب عزاداری در امامزادگان شریف و میر مرتضی(ع)
برپایی 12 شب عزاداری در امامزادگان شریف و میر مرتضی(ع) فلاورجان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: در دهه آخر ماه صفر 12 شب عزاداری در جوار حرم مطهر امامزادگان شریف و میر مرتضی(ع) شرودان شهرستان فلاورجان برپا می باشد. احمد آزادگی اظهار داشت: در دهه آخر ماه صفر 12 شب عزاداری […]

برپایی 12 شب عزاداری در امامزادگان شریف و میر مرتضی(ع) فلاورجان
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: در دهه آخر ماه صفر 12 شب عزاداری در جوار حرم مطهر امامزادگان شریف و میر مرتضی(ع) شرودان شهرستان فلاورجان برپا می باشد.bf6f1232-b24a-4f6d-abf7-c10528f6451a

احمد آزادگی اظهار داشت: در دهه آخر ماه صفر 12 شب عزاداری به همراه گرامیداشت یاد و خاطره دو شهید والا مقام منطقه شرودان در جوار حرم مطهر امامزادگان شریف و میر مرتضی(ع) شرودان شهرستان فلاورجان برپا می باشد.

وی در ادامه افزود: این مراسم از روز یکشنبه 30 آبان ماه مصادف با اربعین حسینی آغاز شده و تا روز چهارشنبه 10 آذر ماه مصادف با سالروز شهادت امام رضا(ع) نیز ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان ادامه داد: برپایی این مراسم یکی از برنامه هایی است که به مناسبت دهه وقف برنامه ریزی و در حال اجرا است.

احمد آزادگی در ادامه گفت: آستان امامزادگان سیدشریف و میرمرتضی (علیهما السلام) در شهرستان فلاورجان، بخش مرکزی، روستای شرودان و کروچ واقع شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب