۲۲:۲۳:۱۰ - چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حکم مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان
رحمان رئیسی مدیر ورزشگاه بزرگ نقش جهان اصفهان بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان منصوب گردید
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- با حکم مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان ، رحمان رئیسی مدیر ورزشگاه بزرگ نقش جهان اصفهان بعنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان منصوب گشت.   نظر به تعهد و تخصص جنابعالی بدین وسیله با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان فلاورجان […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

با حکم مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان ، رحمان رئیسی مدیر ورزشگاه بزرگ نقش جهان اصفهان بعنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان منصوب گشت.

 

%d8%b1%d8%ad%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%b1%d8%a6%db%8c%d8%b3%db%8c

نظر به تعهد و تخصص جنابعالی بدین وسیله با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان فلاورجان منصوب می شوید.
برنامه ریزی کلید موفقیت و فرآیندی مستمر برای صحیح دیدن و ساختن آینده هر سازمان است که بی شک بدون آن سازمان ها امکان ادامه حیات نخواهد داشت.چنانچه نگرش مبتنی بر برنامه ریزی باشد، عمل نیز بر مبنای تعقل و تفکرآینده نگر استوار و ما را در رسیدن به اهداف رهنمون خواهد بود.امید است با اتکال به خداوند منان و الهام از تعالیم حیات بخش اسلام در راستای تحقق اهداف سازمانی از طریق برنامه ریزی و تعامل با مسئولین موفق باشید.
محمد سلطان حسینی
مدیرکل ورزش و جوانان
استان اصفهان

 

رحمان رئیسی از قهرمانان کشتی کشورمان می باشد که قهرمانی آُسیا،دانشجویان جهان،جوانان جهان،مربیگری تیم ملی جوانان و فولادماهان درلیگ برتر را درکارنامه خود دارد.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب