۲۰:۰۸:۴۱ - دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تریبون آزاد در دانشگاه آزاد دخترانه فلاورجان / انتخاب اصلح
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- تریبون آزاد در دانشگاه آزاد دخترانه تک جنسیتی شهرستان فلاورجان  جهت انتخاب اصلح ریاست جمهوری (۲۵ اردیبهشت) برگزار شد. کیوان کریمیان در تربون آزاد که در دانشگاه آزاد دخترانه تک جنسیتی واحد فلاورجان برگزار شد به اهمیت انتخابات اشاره کرد و گفت : انتخاب اصلح بر اساس هدف داشتن […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

تریبون آزاد در دانشگاه آزاد دخترانه تک جنسیتی شهرستان فلاورجان  جهت انتخاب اصلح ریاست جمهوری (۲۵ اردیبهشت) برگزار شد.

کیوان کریمیان در تربون آزاد که در دانشگاه آزاد دخترانه تک جنسیتی واحد فلاورجان برگزار شد به اهمیت انتخابات اشاره کرد و گفت : انتخاب اصلح بر اساس هدف داشتن و برنامه ریز بودن شخص محاسبه گردد تا دچار اشتباه نشوید.

ایشان با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر حضور پر شور مردم پای صندوق رای گفت:علاوه بر حضور در انتخابات تحقیق در شناخت و انتخاب اصلح انجام شود .

ایشان اهداف انقلاب را پنج مورد بیان کرد و گفت: مرحله اول سرنگونی رژیم،مرحله دوم برنامه ریزی و تعیین قوانین ، مرحله سوم انقلاب تشکیل دولت اسلامی ، مرحله چهارم جامعه اسلامی و آخرین مرحله تمدن اسلامی می باشد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در مرحله سوم انقلاب اسلامی می باشیم گفت: باید سعی کنیم دولت اسلامی را با انتخاب اصلح خود بسازیم.

در پایان ایشان به دو مبنای فکری  اول تفکر غربی و دوم تفکر اسلامی و انقلابی اشاره کرد و گفت :در حاظر سعی میکنند ما را با تفکر غربی آشنا کنند در حالی که ما سبک اسلامی  را خواهانیم  و با افزایش نظارت این اهداف محقق خواهد شد.

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب