۱۰:۳۰:۵۲ - یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
موسوي لارگاني:
دستگاه ديپلماسي از اقتصاد مقاومتي غفلت کرده است
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- خانه ملت/ نايب رئيس کميسيون اقتصادي مجلس گفت: توجه به اقتصاد مقاومتي مقوله اي است که در نگاه دستگاه ديپلماسي در جهت افزايش توان صنايع ايران مغفول مانده است و ما انتظار داريم ريل گذاري مقام معظم رهبري محدود به يک سال نباشد و در سال پيش رو […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

خانه ملت/ نايب رئيس کميسيون اقتصادي مجلس گفت: توجه به اقتصاد مقاومتي مقوله اي است که در نگاه دستگاه ديپلماسي در جهت افزايش توان صنايع ايران مغفول مانده است و ما انتظار داريم ريل گذاري مقام معظم رهبري محدود به يک سال نباشد و در سال پيش رو اين مهم توسط وزارت امورخارجه مورد پيگير قرار گيرد.

سيد ناصرموسوي لارگاني گفت: مراودات و تعاملات ايران با کشورهاي خاورميانه و اروپايي که ظرف چند سال اخير افزايش يافته است، در سال گذشته نيز اين روند ادامه پيدا کرد.

نماينده مردم فلاورجان در مجلس شوراي اسلامي گفت: سفرهاي ديپلماتيک و افزايش سفرهاي توريستي به ايران اسلامي اتفاقي است که فضاي ايران هراسي غرب را با نمايش وجهه حقيقي جمهوري اسلامي شکست داده است.

وي در ادامه گفت: برخي هيات هاي ديپلماتيک اگرچه علي رقم سفرهايي که به ايران داشته اند با شيطنت رفتار کرده اند اما غالب هيات هاي ديپلماتيک از وضعيت جمهوري اسلامي حيرت زده شده اند.

موسوي لارگاني با بيان اين که ايران در قلب بحران هاي کشنده خاورميانه به عنوان لنگرگاه ثبات و آرامش در اوج اقتدار قرار دارد، گفت: اتحادملي ايران و انسجام اسلامي کشورمان فاکتورهايي هستند که در کنار مهمان نوازي مردم موجب فروپاشي فضاي ايران هراسي غربي ها شده است.

وي تصريح کرد: آمريکا با همراهي لابي صهيونيست ها و سعودي ها که تروريست هاي تکفيري داعش را ايجاد کردند تا مردم کشورهاي مختلف را همانند مردم عراق و سوريه سلاخي کنند همواره ايران را متهم به انواع اتهامات ساختگي کرده اند.

اين نماينده مجلس دهم گفت: از دستگاه ديپلماسي انتظار اين بود که پس از وضع قوانين مهاجرتي ترامپ عليه شهروند ايران مواضع مقتدرانه تري ايفا کند.

وي در ادامه افزود: متاسفانه کشورهاي مسلمان در مقابل ترامپ و نگاه نژادپرستانه کاخ سفيد سکوت کردند که همين رويکرد رئيس جمهوري آمريکا را در تشديد توهين ها به مسلمانان جسورتر کرده است.

نايب رئيس کميسيون اقتصادي مجلس گفت: تفاهم برجام اتفاقي بود که بيش از ايران ، صنايع کشورهاي غربي به ويژه فرانسوي ها در عقد قراردادهاي اقتصادي به سود دست يافنتد.

وي در انتها گفت: توجه به اقتصاد مقاومتي مقوله اي است که در نگاه دستگاه ديپلماسي در جهت افزايش توان صنايع ايران مغفول مانده است و ما انتظار داريم ريل گذاري مقام معظم رهبري محدود به يک سال نباشد و در سال پيش رو اين مهم توسط وزارت امورخارجه مورد پيگير قرار گيرد.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب