۲۲:۰۵:۰۲ - شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر زارعت سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
کشاورزان از عرضه محصول خود امتناع و از خرید تضمینی پیاز استقبال نکردند.
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- مدیر زارعت سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: امیدواریم کشاورزان عزیز و زحمت‌کش، با توجه به توصیه‌های کارشناسان و متخصصان اقدام به کشت و فعالیت نمایند تا از بروز هر گونه مشکل در روند کشت و بازرگانی محصولات کشاورزی جلوگیری شود. به نقل روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

مدیر زارعت سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: امیدواریم کشاورزان عزیز و زحمت‌کش، با توجه به توصیه‌های کارشناسان و متخصصان اقدام به کشت و فعالیت نمایند تا از بروز هر گونه مشکل در روند کشت و بازرگانی محصولات کشاورزی جلوگیری شود.

به نقل روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، آقای مهندس محمد زارع مدیر زراعت سازمان در خصوص وضعیت تولید پیاز و بازرگانی این محصول در سطح استان اظهار داشت: در راستای بند الف ماده ۱۴۵ قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی و تبصره شش ماده شش قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی، وزارت جهاد کشاورزی وظیفه دارد نسبت به ارائه برنامه کشت و انجام خریدهای تضمینی محصولات اساسی اقدام نماید. وی ادامه داد: در این راستا در سال ۹۵-۹۴ نیز خرید تضمینی پیاز در دستور کار این وزارت خانه قرار گرفت و با دستور وزیر محترم جهاد کشاورزی نسبت به دایر نمودن مراکز خرید این محصول در شهرستان‌های تابعه(فلاورجان، نجف آباد) اقدام شد. وی افزود: بر اساس مصوبات شورای اقتصاد، قیمت خرید تضمینی پیاز پاییزه در سال زراعی ۹۵-۹۴ برابر ۲۶۴۰ ریال بود که به مراکز خرید ابلاغ گردید. مدیر زارعت سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان تصریح کرد: علی‌رغم اطلاع رسانی کامل مراکز خرید، کشاورزان از عرضه محصول خود امتناع و از خرید تضمینی پیاز استقبال نکردند.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب