۰:۴۵:۳۲ - جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حضور پر شور معتکفین به پایان رسید.
تصاویر/ آخرین روز مراسم اعتکاف در امامزاده سید محمد (ع) قهدریجان
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- آیین اعتکاف ماه رجب با حضور پر شور معتکفین درامامزاده سید محمد (ع) قهدریجان   پس از سه روز عبادت و بندگی به پایان رسید. ماه رجب است و عطر دل‌انگیز معنویت در فضای شهرها پیچیده، روزهایی که خداوند به طور ویژه بندگانش را میهمان خانه خود می‌کند. […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

آیین اعتکاف ماه رجب با حضور پر شور معتکفین درامامزاده سید محمد (ع) قهدریجان   پس از سه روز عبادت و بندگی به پایان رسید.

ماه رجب است و عطر دل‌انگیز معنویت در فضای شهرها پیچیده، روزهایی که خداوند به طور ویژه بندگانش را میهمان خانه خود می‌کند.

 از صبح گاه سیزدهم رجب، مساجد شهرستان فلاورجان نیز، شاهد حضور عاشقانی شد که به قصد بندگی سه روزه، در این مکان‌های مقدس حاضر شدند و در سفری معنوی دل از دنیا کنده و در خانه خدا میهمان شدند.

 اعتکاف آغاز شد و انتظار عاشقان به سر آمد و حال روزهای خوش اعتکاف، با حال و هوایی وصف ناشدنی رو به پایان است، روزهای خوش دل بریدن از دنیا و دل سپردن به حضرت حق.

 عده‌ای مشغول خواندن دعا، نماز و عده‌ای خود را برای مراسم معنوی اعمال ام داوود آماده می‌کنند.

در سومین روز از مراسم معنوی اعتکاف، مسجد امامزاده سید محمد (ع) قهدریجان شاهد حال و هوای معنوی بانوانی است که  دیگر این مکان باصفا را ترک می‌کنند و لحظه‌های ناب بندگی معتکفان در مسجد به پایان می‌رسد.

 

 

گزارش تصویری ازآیین اعتکاف ماه رجب با حضور پر شور معتکفین درامامزاده سید محمد (ع) قهدریجان  سخنرانی،اعمال ام داوود،اختتامیه واهداءجوایز به برگزیدگان با حضور  امام جمعه قهدریجان و رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهر ستان فلاورجان  وسایر مسئولین ،اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء توسط امام جمعه محترم حاج آقا هاشمی و مراسم بدرقه و حضور بی نظیر مردم و خانواده های معتکفین

 

 

 

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب