۲۰:۴۹:۰۸ - جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهندس حامد قرباني هويه
روستاي هويه شهرستان فلاورجان قطب اصلي گردشگران ايتاليايي در دو هفته ي گذشته
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- گروه ششم از گردشگران ايتاليايي عصر امروز از برجهاي تاريخي روستاي هويه ديدن كردند. گردشگران كه عمدتا از بازنشستگان ادارات و نهادهاي دولتي و خصوصي ايتاليا بودند اين اثار را نوعي جاذبه منحصر بفرد خوانده و افزودند: نهادهاي مرتبط و دولت بايستي هر چه سريعتر نسبت به تعمير […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

گروه ششم از گردشگران ايتاليايي عصر امروز از برجهاي تاريخي روستاي هويه ديدن كردند. گردشگران كه عمدتا از بازنشستگان ادارات و نهادهاي دولتي و خصوصي ايتاليا بودند اين اثار را نوعي جاذبه منحصر بفرد خوانده و افزودند: نهادهاي مرتبط و دولت بايستي هر چه سريعتر نسبت به تعمير و مرمت اين اثار اقدام نمايد چرا كه اين اثار براي ما درخور توجه و بنوعي جذاب مي باشند. اين گروه از گردشگران اقدام جوانان روستا در اهميت به اثار را تحسين برانگيز خواستند و افزودند: در كشورهاي ما اين اقدامات خيرخواهانه و داوطلبانه در سالهاي اخير متاسفانه كمتر صورت مي گيرد.

مجري طرح گردشگري روستاي هويه نيز با حضور در برجهاي كبوتر روستاي هويه افزود: بحمدالله در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري اقتصاد مقاومتي – توليد و اشتغال نامگذاري شده است كليه جوانان روستا دست به دست هم داده تا شعار معظم له اجرايي و عملي شود.
مهندس حامد قرباني هويه با اشاره به ايجاد اشتغال در صورت عملي شدن پروژه اضافه كرد: با ورود هر گردشگر و بازديد از روستا براي ده نفر اشتغال مستقيم و براي بيست نفر در بخشهاي مختلف كشاوري دامداري و نيز خدماتي اشتغال غير مستقيم خواهيم داشت و بدين صورت به لطف خداوند متعال بيكاري بطور كامل از روستا ريشه كن خواهد شد.

ايشان در ادامه كمك دولت و نيز نهاد هاي مرتبط را بسيار مهم و حياتي خواند و خاطر نشان كرد: در صورت هماهنگي و همكاري دستگاههاي مسئول و نيز مردم شريف روستا، پروژه گردشگري تا انتهاي سال جاري به پايان مي رسد.

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب