۲۳:۵۸:۳۸ - شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همراه با خانواده ی معلم شهید احمد محمدی
ادای احترام به مقام شامخ معلم و تجدید میثاق با آرمانهای شهدای انقلاب اسلامی
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- مدیر آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان ، همراه با خانواده ی معلم شهید احمد محمدی ، جهت ادای احترام به مقام شامخ معلم و همچنین تجدید میثاق با آرمانهای شهدای انقلاب اسلامی ، در گلستان شهدای اصفهان ، حضور یافت .  ، در آستانه ی  اردیبهشت ماه و بزرگداشت […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان ، همراه با خانواده ی معلم شهید احمد محمدی ، جهت ادای احترام به مقام شامخ معلم و همچنین تجدید میثاق با آرمانهای شهدای انقلاب اسلامی ، در گلستان شهدای اصفهان ، حضور یافت .

 ، در آستانه ی  اردیبهشت ماه و بزرگداشت مقام معلم ،  مدیر آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان ، همراه با خانواده ی معلم شهید ، احمد محمدی ، جهت ادای احترام به مقام شامخ معلم و همچنین تجدید میثاق با آرمانهای شهدای انقلاب اسلامی ، در گلستان شهدای اصفهان ، حضور یافت .

 ایشان ضمن بیان خاطرات شیرین و شنیدنی از کلاس درس شهید محمدی اظهار داشت : « شهید محمدی ،معلم درس حرفه وفن ما بودند و از ویژگی های بارز  ایشان در تدریس این بود که علاوه بر مطالب درس ، راه و رسم درست زندگی کردن را به صورت عملی و کاربردی به ما آموختند و همین امر موجب شده که یاد و خاطر ایشان در ذهن همه ی دانش آموزانش حفظ شود» .

 دکتر کمالی در ادامه افزود : «  آسایش و آرامشی که  امروز در جامعه، حکم فرماست حاصل جانفشانی ها و سلحشوری هایی است که امثال شهید محمدی به عنوان اسطوره های استقامت، شجاعت و دلاوری داشتند » .

 ایشان ضمن تشکر و ادای احترام به پدر و مادر شهید محمدی گفت :« شما خانواده ی معظم شهدا ، الگوی مناسب صبر و پایداری هستید که با تقدیم بهترین عزیزان خود باعث  عزت ،عظمت و سربلندی اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران شدید».

در ادامه مادر شهید محمدی  ضمن تشکر از مدیر آموزش و پرورش شهرستان فلاورجان گفت: « مطمئنم روح فرزندم احمد ، از دانش آموزانی مثل شما  شادمی شود و من از شما خیلی ممنون هستم و برای شما دعا می کنم ».

 در ادامه دکتر کمالی با حضور بر مزار سرداران شهید حاج حسین خرازی و شهیدحاج احمد کاظمی همچنین شهیده زهره بنیانیان ، نسبت به ایشان ادای احترام نمود .

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب