۱۲:۵۸:۵۷ - چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری همایش تربیت فرزند با رویکرد جدید در بنیاد فرهنگی قهدریجان
به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان –نیوزفلاورجان- مركز آموزش خانواده و فرزند پروري بنياد فرهنگي آیت‌الله خامنه‌ای قهدريجان همايش تربيت فرزند را با رويكرد جديد برگزار نمود. همايش تربيت فرزند در سالن آمفی‌تئاتر مجتمع قهدريجان با حضور بيش از ۲۰۰ نفر از مادران علاقه‌مند به مسائل تربيت فرزند برگزار شد. در اين همايش علی مهرابی، […]

به گزارش پایگاه خبری شهرستان فلاورجان --نیوزفلاورجان-

مركز آموزش خانواده و فرزند پروري بنياد فرهنگي آیت‌الله خامنه‌ای قهدريجان همايش تربيت فرزند را با رويكرد جديد برگزار نمود.

همايش تربيت فرزند در سالن آمفی‌تئاتر مجتمع قهدريجان با حضور بيش از ۲۰۰ نفر از مادران علاقه‌مند به مسائل تربيت فرزند برگزار شد.

در اين همايش علی مهرابی، كارشناس ارشد مسائل خانواده و تربیت فرزند، با طرح اين سؤال كه چرا با توجه به دانایی‌هایی روزافزون ما هنوز در تربيت فرزند با مشكل مواجهيم، بيان داشت: پدر و مادر به افكار تولیدشده از ذهن خودپاسخ می‌دهند و با این رفتار با فرزند برخورد می‌کنند كه در تربيت اثر نامطلوب دارد و امروزه بسياري از تنبیه‌ها براثر پاسخ به ذهن انجام می‌شود نه تربيت فرزند.

ايشان خاطرنشان كرد: در رويكرد جديد تربيت، به افكار ذهني نبايد سريع پاسخ داد كه این تسریع در پاسخ‌گویی باعث گسسته شدن روابط صميمي بين فرزند و پدر و مادر می‌شود.

ايشان از پدران و مادران خواستند كه در تربيت فرزند به‌جای تبعيت از ذهن، تابع ارزش‌ها باشند.

پرسش و پاسخ بخش پاياني اين همايش بود.

منبع:موسسه فرهنگی تسنیم نور

انتهای پیام/ کپی برداری فقط باذکرمنبع " نیوز فلاورجان "بلامانع است

تماس با ما 09133387447 **09137828144

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب