حجه الاسلام سيد ناصر موسوي لارگاني نماينده مردم قهرمان پرور شهرستان فلاورجان در مجلس شوراي اسلامي افتخار آفرینی تاريخي دختران شهرستان فلاورجان در مسابقات جهانی بدمینتون در کشور اسپانیا را تبریک گفت متن پیام به اين شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم خواهران گرامي سركار خانم مريم رحماني و سركار خانم نجمه كمالي كسب افتخار […]

حجه الاسلام سيد ناصر موسوي لارگاني نماينده مردم قهرمان پرور شهرستان فلاورجان در مجلس شوراي اسلامي افتخار آفرینی تاريخي دختران شهرستان فلاورجان در مسابقات جهانی بدمینتون در کشور اسپانیا را تبریک گفت
متن پیام به اين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
خواهران گرامي سركار خانم مريم رحماني و سركار خانم نجمه كمالي
كسب افتخار و قرار گرفتن روي سكوي قهرماني توسط شما عزيزان در رقابتهاي معتبر جهاني بدمينتون در كشور اسپانيا من و مردم بزرگوار و ورزش دوست شهرستان فلاورجان را به غايت خوشحال نمود . همچنين كسب اين موفقیت تاريخي و مثال زدني موجي از شور و شعف و اميد به آينده را در ميان بانوان فرهيخته و عفيف شهرستان ايجاد كرد .
اينكه دو جوان روستازاده در أوج مشكلات و تنگناها اينگونه با صلابت در رقابتهاي بين المللي حضور يافته و كسب افتخار مي كنند نشان از هميت و پشتكار والاي شماست كه جاي تقدير دارد .
كسب اين مقام هاي قهرماني و سومي در اين رقابت حساس و معتبر با همه محدوديتهاي امكاناتي و مالي نشان از أوج قدرت و درايت شما قهرمانان تلاشگر و مربيان ارزنده تان دارد . حفظ حجاب اسلامي و برتر توسط شما پهلوانان ايران زمين در قلب اروپا نكته مثبت و درخشان ديگر كارنامه شماست كه حلاوت این پيروزي را صدچندان نمود . اميدوارم تحت عنايت و توجهات ويژه حضرت زهرا (س) همواره سربلند و عزتمند باشيد .
در پايان از تلاشهاي مدبرانه آقاي رحمان رئيسي مدير ورزش و جوانان شهرستان در طول مدت كوتاه مسئوليت كه باعث رشد و توسعه رشته هاي مختلف ورزشي در شهرستان و كسب افتخارات اين گونه براي شهرستان شده است صميمانه قدرداني مي نمايم .
با احترام
سيدناصر موسوي لارگاني
نماينده مردم عزتمند شهرستان فلاورجان و رئيس مجمع نمايندگان استان اصفهان